Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy neten ismerkedem, és csak kalandra vágyó pasik írnak?

Figyelt kérdés
Nem alkalmi kapcsolatot keresek. Mégis facen vagy tàrskeresőn mindegyik férfi a szexet emliti. Tehàt nyilvàn nem kapcsolatot, csak kalandot keresnek. Hol tudok normàlis, komoly kapcsolatra vàgyó férfiakkal ismerkedni?
2015. dec. 28. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha ilyen alapján szortírozod ki a férfiakat, hogy megemlíti a szexet akkor sehol nem fogsz tudni keresni.

Egy komoly kapcsolatban szerinted nincs szex? Flörtölésnél szerinted nincs utalás rá?

2015. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még nem is ismerem őket személyesen. És nem egyéjszakás kalandot keresek.
2015. dec. 28. 18:29
 3/10 anonim válasza:
Én is találkoztam ezzel a problémával pedig én fiú vagyok és én is komoly kapcsolatot keresek , de interneten nehéz ismerkedni sajnos :/
2015. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Neten sok ilyen van. Nincs ebben semmi új.

Lehet, hogy lesz majd 50 ilyen férfi és az 51. lesz a tuti.

Ez egy rulett, amit játszani kell, és van akinek időbe telik míg végre eltalálja a nyerő számot.

2015. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is komolyat keresek. 23/F
2015. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Vannak normálisak is, csak az ő leveleiket el sem olvasod, mert nem néznek ki jól.
2015. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezt akartam mondani, rengeteg normális van, de azoknak semmit se válaszoltok
2015. dec. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bizonyos fokig számít a külső, aki nem azt mondja hazudik. De nem túl helyes pasikat keresek, mert azok általában megbízhatatlanok, félrelépnek. Átlagos pasik viselkednek így.
2015. dec. 29. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:

"bizonyos fokig"


nekem 60 levélből jön 1 válasz. Ássam el magam?

2015. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legfontosabb első látásra a külső! Nem látsz a fejébe a másikba, úgyhogy abszolút azaz elsődleges , az h kinek mi a tökély az már más tészta.
2015. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!