Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hatást vált ki nálatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatást vált ki nálatok, ha hosszabb távon nincsen párkapcsolatotok? Életmódotokban milyen különbségek vannak párkapcsolatban illetve anélkül? Lelkiállapot szempontjából?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Több szabadidő, nem kell más ritmusához alkalmazkodni, nem kell azon stresszelni, hogy a másik bas*ik mosogatni. :D
2015. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hidegebb leszek, de felveszek egy "boldog vagyok és jól érzem magam" álcát mindenki más felé.

Kapcsolatban nem kell ez az álca és akkor csak igyekszem hideg maradni mert úgy gondolom ez az én valódi személyiségem, de az is lehet, nem.

2015. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokkal több pénzt tudok spórolni, amúgy meg álarcot viselek ahogy mindenki más, és próbálok mozgalmas életet élni, hogy kitöltsem a sok szabadidőmet. lényeg, hogy nekem jó legyen. Meg kicsit többet dolgozok.
2015. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 yakuza007 ***** válasza:
Én kb 4 éve lesz hogy egyedül élek,így alakult.Őszintén nagyon élvezem.Akkor jövök-megyek amikor akarok nem kell senkinek semmivel elszámolnom,kényszerből.Ha csak egy séta vagy vásárlás,bármi..Azt eszem(főzök) amit akarok.És igazából minden,ami a napi megszokássá vált nem biztos hogy feladnám egy újabb hisztérikáért.Persze mindennek van jó és rossz oldala,de egyenlőre így jó.
2015. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem nagyon fontos, hogy szerethessek valakit, rajonghassak érte, minőségi időt töltsek el vele, hajlamos vagyok egyedülállóként begubózni. Nekem jót tesz egy harmonikus párkapcsolat, ihletet ad, motivál. Amikor voltak, akkor az írás is jobban ment, most semmi ihletem egy ideje, amióta nincs barátnő. Mindenképp sokkal pozitívabb vagyok, ha van, a világ is szebb. Így viszont sivár, unalmas, szürke. A boldogság csak akkor igazi, ha megosztjuk valakivel...
2015. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidegebb leszek, de felveszek egy "boldog vagyok és jól érzem magam" álcát mindenki más felé. dettó amit jaguár írt!
2015. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom összehasonlítani, mert még nem volt kapcsolatom.
2015. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha 18 év hosszabb távnak számít, akkor írok én is:

Soha nem is érdekelt annyira, hogy legyen valakim mert csak alapon, és ebből kifolyólag soha nem is voltam szomorú csak emiatt. Volt mikor lehetett volna valami, aztán mégsem. Na az volt az, amikor nekem is ez a tipikus álarcviselés volt, de az alapvetően az elutasítás miatt volt, nem azért mert nincs senkim.

2015. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A magam ura vagyok, ami persze nagyon kényelmes. Közben folyamatosan egyre nehezebben mondok le erről az életmódról. Persze ha újra igazán szerelmes leszek, akkor nem fog nehezemre esni a alkalmazkodás - egy ideig. Mire alábbhagy a rózsaszín köd, az embernek remélhetőleg már van mire alapoznia a folytatást...
2015. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!