Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém az a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém az a pasi, aki elcseni az apróbb dolgaimat, csak mert azok az enyémek?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy 2x is eltette a cuccaimat. Ezek nagyon kis apróságok voltak, szóval nem érzem úgy hogy megloptak volna. Többször mondta már hogy minden tetszik neki ami az enyém. Volt hogy adtam neki valamit, amit ő nagy örömmel el is fogadott, de miután mondtam neki hogy az nem az enyém, hanem találtam, már nem kellett neki, mert hogy az nem az enyém, ha az enyém lett volna, más jelentősége lett volna.


Kinyilvánította már hogy tetszem neki, de nem tudok vele mit csinálni mert felesége van.

Kicsit ez sok nekem és gyanús, a szerelmesek szoktak így viselkedni, nem?


2015. dec. 29. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez beteges, nem normális. Ha még felesége is van, akkor miért nem hagyod ott a francba? Jó érzés szeretőnek lenni, akivel hemperegnek, aztán hazamegy a feleségéhez és el is vagy felejtve?
2015. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi? Semmi közöm nincs hozzá :D

Mi az hogy miért nem hagyom ott? Nem is vagyunk együtt.

2015. dec. 29. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:

"Kinyilvánította már hogy tetszem neki, de nem tudok vele mit csinálni mert felesége van."


Akkor miért is nem állítod le, ha így viselkedik veled?

2015. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
54%

Kedves 3-as! Azért nem àllìtja le, mert élvezi a helyzetet, legyezgeti az egot, vàgod...Aztàn jön a szokàsos forgatòkönyv...

Nem szerelmes,csak meg akar kapni. De hogy valakinek ehhez "lopkodni" kelljen....Tehàt nem, nem a szerelmesek szoktak így viselkedni.

2015. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó te mekkora barom vagy..
2015. dec. 29. 13:26
 6/8 opened paradise ***** válasza:
Inkább beteg...
2015. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kleptomániás inkább. És mit csinált a te női cuccoddal, odaadta a feleségének, vagy otthon abba dörgöli a péniszét? Szerinted ez lenne a szerelem?
2015. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csurmi ***** válasza:
Kedves 4es, Te egy zseni vagy! :-) Tetszik! :-)
2016. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!