Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha ilyen "gyerekes" lenne a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Például volt egy időben, hogy Bosszúállós joghurtot lehetett kapni, és én összegyűjtöttem az össze bosszúállóval az ilyen joghurtos poharakat, és el is raktam őket. Ugyan így volt, mikor nem régen ásványvizet árultak, ugye mindegyiken volt egy-egy bosszúálló, és én azokból is mindet összegyűjtöttem. Vasembert alig találtam, az volt a legutolsó ami meglett. :) Most meg Star Warsos üditőt lehet kapni, abból is van már egy piros meg egy sárga. És ezeket is elrakom, nem dobok ki. Meg szóval ilyenek, ez zavarna titeket, vagy mit szólnátok hozzá? :)


L/20


2015. dec. 29. 13:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Én a Star Wars plüssöket akarom megvenni, mindből egyet. :)

Szerintem a legtöbb srácot abszolút nem zavarná egy ilyen lány.

2015. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább édes, mint sem zavaró.

Nekem is van egy csomó ilyenem. :D


23/F

2015. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez zavarná a fiúkat. Engem (nőként) a sok felhalmozott "kacat" zavarna, már bocs, nem ellened szól, de számomra az is kicsit gázos amikor valaki az üres piás üvegeket halmozza fel és azt hiszi hogy azzal menő :) De biztos van ennek is egy dekoratív oldala.
2015. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szekrény ilyenekkel lenne tele, és a szabadidejének 100%-a erre menne el akkor zavarna. Amúgy nem. 23F
2015. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna. Mindenkinek vannak érdekes hobbijai, vagy akár olyanok, amiknek tulajdonképpen semmi értelmük, de ettől még simán lehet vonzó egy nő. Ha ilyen értelemben "gyerekes", az tök jó dolog. Mindenkiben bujkál a kisgyerek, még felnőttkorban is.
2015. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nagyon édes vagy, felnevettem, mikor olvastam. Ne aggódj, ez inkább aranyos.
2015. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 opened paradise ***** válasza:

Egyáltalán nem:)

Én táncoló minyonokat gyűjtöttem a gabonapehelyből :D

21/F

2015. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Jujj, én a minyonokat de utálom.. :DDD
2015. dec. 29. 15:27
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezért én nem neveznék egy embert gyerekesnek... Nem zavarna.
2015. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 opened paradise ***** válasza:

Van ez így :D

Amúgy a star wars-os cuccok nekem is jöhetnek. Régen is volt egy tonna matricás albumom,legóm,minden.

2015. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!