Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha ilyen "gyerekes" lenne a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Például volt egy időben, hogy Bosszúállós joghurtot lehetett kapni, és én összegyűjtöttem az össze bosszúállóval az ilyen joghurtos poharakat, és el is raktam őket. Ugyan így volt, mikor nem régen ásványvizet árultak, ugye mindegyiken volt egy-egy bosszúálló, és én azokból is mindet összegyűjtöttem. Vasembert alig találtam, az volt a legutolsó ami meglett. :) Most meg Star Warsos üditőt lehet kapni, abból is van már egy piros meg egy sárga. És ezeket is elrakom, nem dobok ki. Meg szóval ilyenek, ez zavarna titeket, vagy mit szólnátok hozzá? :)


L/20


2015. dec. 29. 13:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De jó :))
2015. dec. 29. 15:46
 12/23 opened paradise ***** válasza:
Plusz egy ilyen lánynál nem egyedül kell megnézned az új filmeket és nem kérdi meg,hogy "Mikor jön Spock kapitány?"...
2015. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem is most meg kell várnom, míg le lehet tölteni az új Star Warst, mert a baráti körömből senkit nem érdekel annyira, hogy eljöjjön velem. :(( Egyedül meg nem szeretek moziba járni..
2015. dec. 29. 16:03
 14/23 opened paradise ***** válasza:

Most tuti meghívnak 10-en :)


Ugyanígy vagyok,csak az a baj,hogy sokan szeretnek spoilerezni. De ha most valaki lesz ilyen jófej,azt lefejelem...

2015. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Jah, hányan hívtak moziba? :)
2015. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hát moziba senki... :(( viszont egy valaki fölajánlotta, hogy nézhetem, ahogy kiveri, egy másik meg küldött a farkáról egy képet, és hogy mit szólok hozzá..De moziba senki nem hívott.. :DD
2015. dec. 29. 17:17
 17/23 anonim ***** válasza:
Háát igen az pénzbe kerül, ha megveszed nekem a kukoricát elviszlek, neten még még mindig elég rossz minőségben van fent.
2015. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Jaj, kérj bármi mást, csak kukoricát ne, utálom, mikor mindenki serceg meg zörög a hülye kukoricájával körülöttem. :DD
2015. dec. 29. 17:54
 19/23 opened paradise ***** válasza:
A modernkori gentleman...
2015. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jó akkor a pici rejtelmek tasidban hozol üdítőt.
2015. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!