Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-nők, a határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők, a határozott egyéniségű fiú-férfi jobban bejön nektek mint az állandóan tanácstalan, gyerekes viselkedésű?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a határozott egyéniségű jobban bejön, de nekem mondjuk az is fontos, hogy legyen humora.
2015. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Személy szerint három ember helyett is tudok határozott lenni, de egy idő után rohadt fárasztó. Igen, legyen határozott. Nem kell annyira, mint én, de legyen képes önálló döntéseket meghozni és kiállni magáért. Állandóan tanácstalan, gyerekes pasival soha többet, egy idő után iszonyú idegesítő...
2015. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen.. Kövezzenek meg, de önálló, döntésképes felnőtt társat szeretnék magam mellé, nem pedig egy gyereket.
2015. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze
2015. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látom soha nem lesz barátnőm... :D
2015. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem igen.

Jómagam egy határozott, önálló, talpraesett nőnek tartom magam, de nincs bennem irányítási vágy, nem is tudnék mit kezdeni valakivel, akit állandóan terelgetni kell vagy gyerekesen viselkedik - önálló, felnőtt társat akarok magam mellé, nem egy óriáscsecsemőt.


Viszont van egy ismerős lány, aki összejött egy régi haverommal (én mutattam be őket egymásnak), akinél passzívabb, határozatlanabb embert még nem láttam. A lány viszont nagyon is irányító típus, neki pont egy ilyen tutyimutyi srácra volt szüksége, tök boldogok együtt már évek óta - szóval nem lehetetlen az ilyen párosítás, csak tény, hogy elég ritka.

2017. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!