Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves Lányok, Nők! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves Lányok, Nők! Ha egy huszonéves srác úgy próbálja kimutatni felétek a vonzalmát, hogy állandóan piszkál benneteket, csikiz és húzgálja a hajatok akkor az bejön nektek valamennyire is?

Figyelt kérdés

Jobb ez akár egy kicsivel is annál, ha teljesen passzív és oda sem mer menni?

Adnátok neki esélyt egy idő után, megpróbálnátok közeledni felé vagy inkább lerúgnátok a veséjét az idiótának?


2014. szept. 4. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ezt már oviban is utáltam...
2014. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Azért olyan alsó-tagozat közepe felé már a későn érők is leszoknak erről :-P
2014. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Inkább éretlennek tartom az illetőt, és azt gondolom, hogy minden lánynak húzogatja a haját, aki kicsit is megtetszik neki. Egyszóval nem tartanám komoly érdeklődőnek, még akkor se ha beszállnék a piszkálódásba esetleg. Szeretek néha én is így piszkálódni a párommal, meg csikizőset játszani, de ha így próbált volna felszedni, esélye sem lett volna. 21 L
2014. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első széket hozzávágnám.
2014. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ ki az illető aki így próbálkozik:)Suliba volt ez gyakran és mindig az csinálta akit nem bírtam:DD

Huszon évesen meglepne ha valaki így ismerkedne velem:D Nem ajánlom hogy húzza a hajam mert nagyon begurulok:D és én is tudok hajat húzni!:DDD

2014. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

marcsa meg is pofoznád,letepernéd?

XDDDDDD

2014. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen:DDD
2014. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10 éve lehet adtam volna neki esélyt de most...nem ezt már kinőttem
2014. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha veszi a "fáradságot", hogy kezdeményezzen,akkor azt tegye megfelelő módon. Nekem nagyon nem jön be ha a srác így próbálkozik.
2014. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Neked tetszene, ha valaki akár egyetlen egyszer is behatolna a személyes teredbe? Ha valaki hozzámér, még ha barátságosan is teszi ezt, azt legszívesebben helyben ölném. Még a barátaimat is figyelmeztetem erre, hogy ne érjenek hozzám, soha semmilyen körülmények között sem.
2016. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!