Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak, mindenképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, mindenképpen messziről elkerülnétek egy pszichés beteg lányt?

Figyelt kérdés
Régebben pánikrohamaim voltak, valamint egész napos intenzív halálfélelmem, ébredéstől elalvásig figyelgettem, milyen testi tüneteket produkálok, és bemagyaráztam magamnak a lehető legijesztőbb betegségeket. Tanítási óráról is simán kisétáltam, baromi nehezen lehetett csak megnyugtatni. Mindezeknek a mai napig van nyoma, gyakran gondolok az elmúlásra, és sajnos félek is tőle, de igyekszem erről tényleg csak nagyon keveset beszélni, bőven akad más téma, amiről értekezni lehet velem. Ami kívülről feltűnhet egy távolabbi ismerősnek, az annyi, hogy elég melankolikus, pesszimista személyiség vagyok, de ettől még jóindulatú, humoros és viszonylag értelmes is. Nem tudom, hogyan viselkednék egy kapcsolatban, a páromnak valószínűleg az lenne a legfőbb "dolga", hogy csillapítsa a magány és a meg nem értettség érzését bennem. A más itteni hasonló kérdésekre érkezett válaszokból azt szűrtem le, hogy a legtöbb embernek semmi kedve egy ekkora terhet a vállára venni, én pedig tartok tőle, hogy más esélyem nem lenne a teljes gyógyulásra, szóval egy kicsit meg vagyok ijedve.
2015. dec. 30. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát...nem előny.
2015. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen, elkerülném.


A nővérem pszichés beteg, és kibírhatatlan. Úgyhogy nem hiányzik még egy ilyen lány az életembe.

2015. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mély levegő! Nem kell megijedni, őrizzük a pánikot. Azt hiszem, ha mindezek ellenére képes vagy viszonylag normálisan élni a mindennapjaid, akkor kezelhető a gond. Ugyanúgy meg van az esélyed egy megértő társat találni. Bár nyilván nehezebben fog menni, de ezt már te is beláttad. Személy szerint ennyi alapján nem hiszem, hogy elkerülnék egy nőt, ha minden másban nagyjából passzolunk.
2015. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ne haragudj,hogy beleszòlok,de az utolsò mondatoddal van baj.

Azzal,hogy màs esélyt nem làtsz a gyògyulàsra. Lehet,a pàrodat feszélyezné ez a tudat. Ès ha szétmennétek, ha érted....

2015. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Nem kerülnék el...Miért kéne hogy elkerüljön bárki is egy ilyen tünetekkel küzdő lányt? Inkább KÍHÍVÁSNAK ÉREZNÉM, hogy sikerüljön kigyógyítanom a bajábol...
2015. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Ha egyébként tetszene a lány akkor nem hiszem, hogy ez bármiféle akadályt jelentene, sőt talán még egy kicsit jó érzés is, hogy a lány velem/ a segítségemmel érezheti magát teljesnek/normálisnak/boldognak.

Szóval lényegében szívesen ismerkednék ilyen lánnyal, ha tetszene ez nem lenne akadály, legfeljebb attól tartanék, hogyha esetlegesen szétmennénk akkor mennyire maga alá kerülne.

Ne görcsölj, minden össze fog jönni előbb-utóbb! ;)

2015. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

" én pedig tartok tőle, hogy más esélyem nem lenne a teljes gyógyulásra, szóval egy kicsit meg vagyok ijedve."


Ebből látszik, hogy fordítva ülsz a lovon. Nem azért kell egy férfi, hogy "meggyógyulj". Azért "gyógyulj meg", hogy lehessen párod.

2015. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, érkeztek meglepően aranyos válaszok is.:D Örülök, hogy nem mindannyiótokat riaszt meg, ha ilyesmit hall.

Igen, ismerem az aranyszabályt, miszerint először kéne egészségessé válnom, és csak utána elkezdenem agyalni a párkeresésen, de mivel nagyrészt éppen amiatt épültem le, hogy nem volt az életemben senki, akiben igazán megbízhattam volna (most sincs), fogalmam sincs, mit tehetnék egymagam. Azt meg, hogy a szerelem által akarok helyrejönni, biztosan nem hangoztatnám, bár meglehet, hogy a srácnak idővel leesne.

#2, ha nem túl személyes a kérdés, a nővéred miben szenved?

2015. dec. 30. 14:53
 9/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


Borderline személyiségzavara van a nővéremnek.


Lehet, h te bajod sokkal enyhébb, de a nővérem már annyi kellemetlenséget okozott nekem , hogy minden pszichés betegségben szenvedő embert messziről elkerülök, mert valahogy mindig a nővérem hülyeségei jutnak róla eszembe.

2015. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 opened paradise ***** válasza:
Nem. Vannak ennél nagyobb problémák is.
2015. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!