Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a páromnak volt igaza, vagy most mért kellett ennyire kiakadnia ezen?

Figyelt kérdés
Konkrétan a baja az az volt, hogy nem volt kész az ebéd, mire ő hazaért a munkából. Igen, késöbb álltam neki, mert délelőtt a kozmetikusnál voltam. De mondtam, hogy tudta nagyon jól, hogy megyek, miért nem csinált előző nap magának valamit? Merthogy ő dolgozott, és fáradt volt, nem volt kedve még főzőcskézni este, és hogy egyébként is az én dolgom lenne. Szerintem meg, ha valaki annyira éhes, akkor eszik gyors egy szendvicset, ha már nem bírja kivárni, amíg kész lesz a kaja. Jogos volt a fölháborodása szerintetek?
2015. dec. 30. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Istenem, egy ebéd miatt mint az óvodások... Van hűtőtök? Vegyen ki szalámit vagy bármit. És nem dőlt össze a világ.
2015. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Ha háztartásbeli vagy és a párod tart el, akkor az a munkád, h az ő seggét nyalod. A tanárok, orvosok, eladók sem hagynak ott csapot papot a munkahelyen, mert nekik kozmetikushoz kell menniük.

Ha nem ő tart el, de elvárja, akkor nem értem, miért vagy egy ilyen bunkóval.

2015. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha ő tart el, sem az a dolgod, hogy a seggét nyald, így sehogyan sem jogos a felháborodása. Az ilyet kipasznám a fenébe.
2015. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már akkor kibas#nám, ha közölné, hogy az én dolgom a főzés. Nemhogy még hisztizzen is, hogy fél órával később ehet. Undorító az ilyen.
2015. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RRR ***** válasza:

nem volt

nincs telója ,hogy rendeljen valamit,ha már ilyen sürgős...

2015. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!