Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak karácson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak karácsonyra ha ő gazdag?

Figyelt kérdés
Mindenből a legjobbat veszi meg,telefon,kocsi stb.Mit vehetnék neki?(én nem vagyok gazdag,nem tudok sokat költeni rá) Úgyérzem hogy nem tudnék neki olyat venni aminek igazán örülne? NEm akarom le égetni magam valami vacak dologgal,a saját készítésü dolgok szóba se jöhetnek.

2015. nov. 30. 15:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%

Haha. Így jár az, aki pénzes pasira hajt. :D

Vegyél egy üveg bort. De azért ne Dankót. :D

2015. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jöhet szóba saját készítésű? Még a tőled kapott dolgoknak is az anyagi értéke számít? Gáz ...
2015. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Undorító egy ünnep a karácsony... De ez a hozzá állás még undorítóbb...
2015. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem fogyaszt alkoholt.Azért nem jöhet szóba mert nincsen semmi kézügyességem meg én utálom az ilyen béna szerelmes sajátkészítésű dolgokat,nem az én világom de ettől még nem vagyok rossz ember..
2015. nov. 30. 15:11
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

Valamit amire szüksége van, amire vágyik. A párom is elég pénzes, rengeteget költ számítástechnikai cuccokra, illetve bringára. Most mégis legjobban néhány fehér ingnek és egy adott könyvnek örülne.


De ezek meg pont olyan dolgok, amikkel lusta foglalkozni ezért el se jut addig, hogy vegyen magának. Nyilván nem az ára miatt nem vesz meg.

2015. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

Vallásosak vagytok, azért ünneplitek a karácsonyt? Ha igen, akkor mindketten tudjátok, hogy nem az ajándék értéke számít, hanem maga a gesztus.

Ha nem vagytok vallásosak, akkor meg igazából fogalmatok sincs, mit is ünnepeltek, csak mentek a tömeg után, ami azt skandálja, hogy "költsköltskölts!". Így meg aztán totál lényegtelen mit vesztek egymásnak, hisz úgyse fogtok örülni semminek.

2015. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Menj el egy profi fotóshoz, hogy csináljon rólad normális, diszkrét művészi aktképeket (amivel később nem lehet visszaélni) és csinálj egy albumot neki belőlük!
2015. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
miez a karácsony undor,ha nem vagyok vallásos akkor nem is kéne ünnepeljem a karácsonyt?:D nevetséges milyen keserű életunt emberek vannak itt,ha nincs ötleted ne írj!
2015. nov. 30. 15:17
 9/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2015. nov. 30. 15:18
 10/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem vallásosként a karácsony megünneplése szerintem olyan, mintha vki olyannak a születésnapját ünnepelné meg minden évben, akit nem ismer, nem akarja tartani vele a kapcsolatot, és igazából magasról sz...rik rá.
2015. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!