Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már ilyen? Ha igen, miért? L

Figyelt kérdés

Tegyük fel tetszik nektek valaki. A tetszés kölcsönös is. DE! Nem tudtok vele kommunikálni. Nem megy vele a társalgás, csak pár "kötelező" kérdés (pl.: hogy vagy, mi újság?) ugrik be, aztán zagyvaság a fejben, viszont tudod, hogy mondanod kell valamit. Főleg első beszélgetésnél.


Mi miatt van ez a kommunikációs zavar? Ha X-szel tud valaki beszélgetni, Y-nal miért nem megy olyannyira? (főleg, ha tetszik neki és van tétje)


2015. dec. 30. 23:03
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Pont emiatt :)

Mert félsz.

2015. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eléggé függ attól hogy milyen jók abban hogy a beszélgetést fennt tartsák, hogy egyik válaszból jöjjön a következő kérdés.. ha ez nincs meg akkor erről ennyit
2015. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 Pont ezt csináltam.


De rajta érezhető volt, hogy küzd beszélgetés közben. Én meg közben féltem, ne gondoljon faggatózónak, mivel nem vagyok az, sőt. Csak próbáltam beindítani a beszélgetést. Sikerült is, de végig éreztem, hogy "megszenvedi" a dolgot...

2015. dec. 30. 23:10
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Igen, olyan fura volt. Hülye hasonkat, de mint a szűz "kislányok".
2015. dec. 30. 23:11
 5/11 anonim ***** válasza:
😍
2015. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerelem elvakít
2015. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

második vagyok.

próbáljatok meg ellazulni, nem chaten beszélni mert az csak megöli a kapcsolatokat.. élőben lehet sokkal jobban pörögne az egész :)

2015. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 Mi csak látásból ismerjük egymást pár hete, az kevés a szerelemhez. Nem?

#8 Igazad van. Remélem 1x lesz alkalmam személyesen beszélgetni vele. Ott kiderülhet egy s más.

2015. dec. 30. 23:21
 9/11 anonim ***** válasza:

tégy érte hogy sikerüljön az a beszélgetés :)

én a helyedben közös ismerősöket faggatnám hogy megtudjak róla minél többet :)

2015. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 opened paradise ***** válasza:
Hol ismerted meg?
2015. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!