Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem részegen jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem részegen jött haza, megcsalt, azt sem tudta mit csinál. Van egy 3 éves kisfiunk. A részegség nem első eset, a megcsalás igen. Persze nem ez a jellemző, de sajnos előfordult. Gyereket imádjuk mindketten. Váljak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 13:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Egy utolsó esélyt adnék neki arra, hogy leszokjon az alkoholizmusról. Ha nem tesz lépéseket, akkor igen, elválnék. A gyereket pedig nem hagynám nála. ÉLetveszélyes.
2015. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 datass ***** válasza:
89%
Részegség nem kifogás a megcsalásra.
2015. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
60%

Ha csak az lenne, hogy néhanapján kicsit iszogat, becsíp, akkor azt mondanám, ez még bőven elfogadható. De a megcsalás már sajnos nem ez a kategória.

Őszintén nem tudom megmondani, hogy hogy dönts, neked kell érezned, hogy megér-e ez a kapcsolat még egy esélyt. Nagyon meggondolandó, az biztos. Én nem tudom, meg tudnám-e bocsátani a megcsalást.

2015. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Szorongásoldót szed (nem tudtam), arra ivott. Nem emlékszik rá mit csinált. Miniszoknyában volt. A harisnya és a bugyi nála volt, de nem volt rajta. Gondolom megcsalt. Nem tudom mi lesz ezután.
2015. júl. 27. 13:46
 5/37 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk ha ilyen gyógyszerre ivott, akkor nem is volt beszámítható állapotban, gondolom. De ha nem fejezi be akkor én mindenképpen válnék és a gyereket sem hagynám nála. Gondolom összetett eset ha már szorongásgátlót kell szednie de ezt akkor sem hagynám még egyszer. Vagy megoldja legalább pia nélkül, vagy viszlát. A másik lehetőség meg hogy most viszlát, ezt neked kell tudnod.
2015. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
46%
Ja az viszont nagyon gáz, hogy nem is tudtad, hogy ilyet szed. Pedig valaki felírta neki. Vagy ha máshonnan szerezte be, az se jobb..
2015. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Menekülj, koma!
2015. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
56%

Én elválnék. Jó, berúgott, oké, akkor mi van? Megeshet.

De a megcsalás, na, az nálam a megbocsáthatatlan kategória. Elfogadhatatlan, főleg, hogy már gyerek is van.

2015. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%
Eltitkolta előled, hogy szorongásgátlót szed?
2015. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Igen, titokban ment el pszichiáterhez, hogy oldottabban tudjon viselkedni. Ezt most elmondta. Ő sem hitt benne, hogy segít. Állítólag ezért nem mondta el. A családban nem tűnt fel, a munka miatt kellett. Ahol emberekkel kell találkozni és fél. Persze én csak azt látom, hogy néha iszik, ez a mostani meg mindenen túlment. Nem tudok nem erre gondolni. Nem tudom elfelejteni. Beszólogatok is neki. Nem tudok normális lenni vele, de még nem szakítottunk. Látom, hogy kivan.
2015. júl. 27. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!