Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik vagy nem illik elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik vagy nem illik elmondani múltbéli öngyilkos gondolatokat/próbálkozásokat a párodnak/leendő párodnak?

Figyelt kérdés

Ha nem mondod el szemét vagy, mert nem voltál őszinte vele, és titkolóztál, nem osztottál meg vele ilyen fontos dolgot.


Ha elmondod akkor meg betegnek fog tartani, meg nem tekint rám ugyanúgy.


2015. dec. 31. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy, hogy a kapcsolatotok melyik szakaszában, de elmondhatod. A pár ideális esetben olyan valaki, akinek bármit elmondhatsz.
2015. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem muszáj elmondani. Sőt.
2015. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem érdemes elmondani, de ahogy az 1. is mondta, ne az első randin ezzel kezdj :D
2015. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem a kapcsolat elején,hanem amikor már komolyabb.Nagyon sok tizenévesnek megfordul a fejében ez,akivel meg nagyon elbánt az élet,annak meg pláne.Emiatt normál esetben nem fog betegnek tartani.Jogod van nem elmondani,de ha én valóban szeretek valakit és megvan a bizalom,akkor nekem van rá igényem.
2015. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

2 vagyok és lepontoztatok. Én már megjártam azt az utat, hogy elmondtam. Sok értelme nem volt, hanem éppen az ellenkezőjét értem el. Ráadásul aztán később olyanok is megtudták, akiknek nem lett volna muszáj.


Persze nyilván rá lehet fogni arra, hogy rossz párt választottam, de ez értelemszerűen még több év után sem derül ki feltétlenül.

2015. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!