Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadod el hogy akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadod el hogy akit szeretsz nem veled szilveszterezik. Hogyan gondolsz erre most?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most nagyon egyszerű dolgom van. Annyira ki vagyok merülve, hogy valószínűleg aludni fogok. Szóval ha együtt lennénk sem tudna velem sokat kezdeni. De szoktam vele álmodni, így ha megjelenik álmomban, legalább ott együtt leszünk. :-)
2015. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BlackSword ***** válasza:
0%
Miért nem lehettek együtt???
2015. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez három dolog kombinációja: nem bírom az éjszakázást, nem vagyok partyarc és nem vagyok féltékeny típus.
2015. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát elgondolkodnék erősen hogy vele maradjak
2015. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert együtt szilveszterezünk.
2015. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eredetileg úgy volt, hogy együtt leszünk, aztán kb 2 hete bejelentette, hogy mégse. Nem haragszom rá, meg nem is tehet róla, féltékeny sem vagyok. Könnyen fennakadok dolgokon, de túltettem magam rajta. Egy darabig lubickoltam az önsajnálatban, hogy így ráadásul tökegyedül leszek, de megbarátkoztam a gondolattal. Szóval elvagyok :)
2015. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már megszoktam. 27 egyedül töltött szilveszternél 1el több már nem oszt nem szoroz.
2015. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talányokkal fog tellni az este...
2015. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fúúú nagyon rosszul viselem. Hiányzik nagyon.
2015. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A férjem dolgozik, én a barátaimmal megyek Szilveszterezni. Megmondom őszintén nem megyek olyan lelkesedéssel, mintha ő is jöhetne. Mindketten vendéglátózunk, így én megértem, hogy ha mennie kell megy, ő meg megérti, hogy én ezért nem ülök majd itthon.


De ha helyettem mással bulizna, akkor azt nagyon nehezen viselném.

2015. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!