Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretsz itt dicsekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Miért szeretsz itt dicsekedni a párkapcsolatoddal?

Figyelt kérdés
Nyilván jönnek a válaszok, hogy "nem szoktam dicsekedni", de rengetegen ezt csinálják, korábban párszor velem is előfordult. Indokolatlan helyzetben leírják, hogy milyen jó is nekik a barátjukkal/barátnőjükkel/Párjukkal/társukkal/stb.
2015. máj. 20. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

1x se írtam ilyet, nem szeretek hazudni.

Most meg h szingliségi rekordot is döntöttem, nincs is miről dicsekedni...

De láttam ilyen válaszokat én is....

2015. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam dicsekedni, sőt, a páromról sem szoktam beszélni munkahelyen, barátoknak, stb. Nekem az a benyomásom a dicsekvőkről, hogy ő óriási érdemnek érzi, hogy kellett valakinek, mert maga sem hitte volna, és úgy gondolja, ez majd lenyűgözi a hallgatóságot is.. A folytonos öntömjénezés (vagyis milyen jó nekik a párjukkal/társukkal) pedig inkább arról szól, hogy egy idilli képet próbál az ember fenntartani a kapcsolatról, mert ő maga pontosan tudja, hogy lehetne jobb is, de a környezet pozitív visszajelzései mégis meggyőzik, hogy jó az úgy, ahogyan van. Aki pedig éjjel-nappal arról beszél, mit csináltak a barátjával, mit gondolnak erről vagy arról a barátjával, stb, arról süt, hogy kapcsolatfüggő, és nincs egy önálló gondolata sem, csak ismételgeti, amit a párja elvár tőle.
2015. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én bizonyos kérdésekben ellenpéldaként hozom fel magunkat. Pl. mikor kijelentik, hogy márpedig ez minden kapcsolatban így van, mert minden nő ilyen, minden férfi olyan, minden házasságban ez van.

Indokolatlan helyzetben nem. Nyilván ha az a kérdés, hogy hogy szereted a túrós tésztát, akkor nem úgy írom, hogy én sósan, de az én szeretve imádott, csodálatos, fantasztikus férjem édesen. :)

2015. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszik magukról, hoyg valami eszméletlen nagy emberek azért, mert találtak valakit és épp azzal vannak. Bárki tud találni valakit.
2015. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én se dicsekszek vele, de ha olyan a kérdés, ahol nem tudnék értelmes választ adni a saját példám/tapasztalatom nélkül, akkor igenis felhozom.

de ha a kérdező éppen depresszióban van, akkor értelemszerűen nem írom oda, hogy hú én nagyon jól megvagyok a pasimmal..szívás neked..

de van amikor tényleg úgy tudok csak választ adni, hogy felhozom a saját életem .. de ahol nem szükséges nyilván nem így teszem

2015. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2015. máj. 25. 16:22
 7/7 A kérdező kommentje:
2015. júl. 5. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!