Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt a reakciom? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a reakciom? Ti hogyan reagaltattok volna?

Figyelt kérdés
A baratnom anyja pofan vagott. De csak ilyen kis pofont. Mert a baratnommel jatszottunk es azt hitte meg serul. Azt mondtam neki, ez volt az utolso legkozelebb en b szom pofan. Nem fajt csak hirtelen, annyira ideges lettem ezert mondtam neki ezt. Kesobb persze bantotta a dolog es elnezest kert.

2015. dec. 31. 20:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-as, nem hinnem hogy az anya az a higgadt fajta, ha egybol pofanvagassal kezdte. El tudom kepzelni, hogy amugy is pofonnal nevelt. Nem art az ha megtanulja, hogy felnott embereket nem vagunk pofan.. nem csak azert mert nagyobbat uthet vissza. Az anya helyes reakcioja az lett volna, hogy "mi folyik itt?" Es ha tenyleg bantalmazta a lanyat a baratja, akkor "takarodj innen", ha a lany vedi akkor fejmosas, esetleg feljelentes ha sulyos eset.

Vagy azert mert amugy is agressziv, vagy idegessegeben az anya utott. A srac meg idegessegeben befenyegette, hat igy jart.

2016. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hogy mi lenne egy anya helyes reakciója, azt hadd döntse el ő. Ha egy nőnek a gyerekét bántják (vagy az hiszi, hogy bántják, ez most lényegtelen) akkor az ösztön bekapcsol. Utána meg is bánta.

Ha viszont én lennék a barátnőd helyében, azért vágnálak ki, mert azt mondtad, hogy legközelebb pofán bszod és te nem kértél elnézést.

Egy idősebb nőt nem bántunk. Ha komolyan neked esne lefogod, megnyugtatod, ellököd ha muszáj, de nem bánthatod a párod anyját. Meg úgy egyáltalán. Lehet, hogy ő pofonnal nevelt, de neked nincs jogod felháborodni ezen, ha te ilyen megjegyzést teszel. Nem volt helyes tőle, nem őt védem, de te meg tapló vagy.

2016. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!