Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt az exem? Ezt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt az exem? Ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés

Hosszú, bocsi, de semmit nem értek...

Ezzel a sráccal több mint egy éve szakítottunk. Nekem ő volt az első, minden tekintetben, elég sokáig együtt voltunk, aztán elég csúnyán lett vége, ő eldöntötte és megbeszélte magával, hogy már nem működik a kapcsolatunk (való igaz hogy sokat veszekedtünk a végére), de engem meg sem kérdezett a dolgokról. Aztán ő kiment Amerikába, én meg itt maradtam, nagyon megviselt a dolog és idő kellett, amíg összeszedtem magam. Aztán ahogy telt az idő, ez elcsendesedett, én összejöttem egy másik sráccal, fb-n láttam hogy neki is van barátnője, éli az életét, úgyhogy szinte le lett zárva a dolgunk.

Tegnap történt viszont, hogy bementünk a barátaimmal szilveszterezni a városba, tök jól elvoltunk meg minden, mire egyszer csak egy túl ismerős hangot hallottam magam mögül, plusz a barátaim arckifejezése is beszédes volt. Az exem volt ott pár haverjával, és csatlakozni szándékoztak hozzánk. Baromi kínos volt, próbáltam figyelmen kívül hagyni, de éreztem hogy bámul, aztán meg rákérdezett, hogy mi újság a barátommal. (akivel egyébként két hónapja nem vagyunk 1ütt, kb. ugyanúgy szakított velem mint a sztoriban szereplő srác). Ezt el is meséltem neki, talán a kelleténél bunkóbban meg cinikusabban, mire előjött azzal, hogy én mennyire megváltoztam, eleve hogy nézek ki, mi ez a r.ibancos stílus, meg látja a képeimet fb-n, instán meg nemtudom, és ilyenkor mindig elgondolkodik, hogy járhatott velem, stb. ilyen kedves dolgokat mesélt. Tudom hogy hülyeség, hogy nem is ismer, egy percet nem volt jelen az életemben, de minden szava baromira fájt. Inkább arrébbmentem tőlük egy időre, nem akartam előtte sírni, nem akartam hogy lássa, fáj, amiket mond.

Pár perc múlva összeszedtem magam, visszamentem hozzájuk, utána viszont kb 5 percre rá, félrerángatott, hogy "ugye nem sírtál?" Nem tagadtam, úgyse hitte volna el, egyszerűen csak kiszakadt belőlem minden, ami felgyülemlett a szakításunk óta, talán kissé hisztérikusan, meg zokogva de mindent a fejéhez vágtam, és láttam rajta hogy eléggé fejbeverte a mondandóm. Csak annyit mondott, hogy ne haragudj, és megölelt. Akkor egy percre azt éreztem, hogy minden olyan mint rég, de aztán rájöttem hogy ez hülyeség. A telefonom és a tokja között ott volt egy közös képünk, magam sem tudom miért, de sose vettem ki, csak most, odaadtam neki, és csak annyit fűztem hozzá, hogy őszintén remélem, boldog a barátnőjével. Így is gondoltam, aztán az egész társasággal otthagytuk őket.

Ez most mi? Miért kellett ez? Szerintetek most ettől jobb lett neki, vagy mit akart?

Bocsi mégegyszer a terjedelem miatt..

18L


2016. jan. 1. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg akart bántani, menőnek tűnni a társaság előtt, bizonytalan volt és így vezette le. Nem rólad szól ez, hanem az ő fejébenl évő hülyeségekről.
2016. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy menőnek akart tűnni, egyszerűen ő nem ilyen típus. Idősebb nálam (21), és a koránál is sokkal érettebb, nem rá vall, hogy így viselkedjen..
2016. jan. 1. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
A koranal erettebb ferfi magalazza a volt baratnojet, foleg masok elott? Milyen akkor aki eretlen? :D
2016. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"elég sokáig együtt voltunk'


"egy percet nem volt jelen az életemben"


ha ilyen összevisszaságokat írsz, jobban jártál volna ha a tini kategóriába írod a kérdéseded. fogadok még 18 se vagy, csak 17.5 és felkerekítettél.

2016. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Te meg tanulj egy kicsi szövegértést, lehet nem ártana, a százalékodból ítélve biztos nagyon értelmes vagy.


De ha nem lenne világos, azt, hogy egy percet nem volt jelen az életemben, azt arra az időszakra értettem, amiben lehordott hogy hogy viselkedek, és megváltoztam.

2016. jan. 1. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Több mint 1 éve szakítottunk, ennyi elég is volt :D buta vagy minek beszélsz vele :DDDDD
2016. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!