Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bánt amit a férjem...

Nagyon bánt amit a férjem mondott. Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy kiállításra kettesben, elég jól indult. Hívtak telefonon, így addig félre vonultam, hogy nyugodtan tudjak telefonálni, ne legyen zaj. Kb. 10 percig telefonáltam, mire visszaértem a férjem egy nővel beszélgetett, amolyan "bombázóval". Nagyon zavart, alapból féltékeny típus vagyok. Amíg beszélgettek, észre se vették, hogy ott vagyok, a férjem be se mutatott neki, hogy ki vagyok. Csak ott álltam. Előttem flörtölgettek, vagy tudom is én mit csináltak. Folyton egymásra mosolyogtak, olyan mintha nem is léteztem volna. Beszéltem hozzá nem is figyelt csak végig a nővel beszélgetett. El is kérte a telefonszámát, meg érdeklődött, hogy hol lakik. Nagyon megalázó volt, olyan volt mintha annak a nőnek tetszett volna, hogy Én így érzek, gúnyosan Rám mosolygott.

Haza felé a kocsiban megkérdeztem, hogy ki volt meg stb.

Mondta, hogy nem tudott a nőnek ellenállni, annyira szép volt. És ő amúgy is imádja a barna bőrű, fekete hajú nőket. Meg azt is mondta, hogy kezdjek el járni szoláriumba, mert így nem nézek ki jól. Tény, hogy nagyon fehér bőrű vagyok és vörös hajam, zöld a szemem van. Még meg is jegyezte a kocsiba, hogy olyan mintha hipót ettem volna. Azt hittem, hogy így tetszem neki és elfogadott így, amikor összeházasodtunk. Nem értem, hogy mi van és, hogy mire jó ez az egész. Észre se veszi, hogy ez mennyire bánt és fáj Nekem. Így is mindig próbálok neki megfelelni, de úgy látszik ez neki nem elég. Miért csinálta?


2012. aug. 23. 23:16
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Nem csak a szavai, hanem a tettei is érzékenyen érintettek.
2012. aug. 23. 23:18
 2/51 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez eléggé nagy bunkóság volt tőle. Nem lehet, hogy csak "szívatott"?
2012. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
65%
Ez te h bírtad????? Megtéptem volna a nőt az tuti... Mi a francot képzel??!
2012. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
61%
Kajak nekem is az jutott eszembe, hogy betépett vagy hogy jött ez most hirtelen fel?
2012. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt férjem is hasonlóképpen alázott engem :( Azóta elhagytam és 8. éve élek boldog házasságban egy nagyon jó pasival, aki azóta is szerelmes belém :)

A férjed egy szemétláda, nem tisztel téged, nem látja az értékeidet. Ez az idő múlásával rosszabb lesz. Én 10 évig őrlődtem hasonlóképpen. Szerintem szép nő lehetsz, a porcelán fehér bőr, a vörös haj és zöld szem nagyon ritka, megbecsülhetné az idiótája, kifogott egy különlegeset. Szolibarna fekete hajút bárhol talál...

Valószínűleg meg fog csalni, nyilván már meg is csalt. Ne bánkódj miatta, keress olyat aki szeret.

2012. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi baja van veled,akkor miért vett el ?

És te ha ennyire nem ismerted miért mentél hozzá? Mióta vagytok együtt?

2012. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%

Én elválnék tőle.

Ha szereted a megalázást, akkor maradj vele, mert tuti, hogy nem ez volt az utolsó.

2012. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
3-as, pontosan miért a nőt tépnéd meg?
2012. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem jött ez olyan hirtelen? Hogy esetleg hetek óta csal téged ezzel a bombázó k*-val? Csak így adta a tudtodra, hogy nem kellesz neki? Ilyenkor a pasik kifogásokat keresnek, te leszel mindenben a hibás, miért nem így, nem úgy. Dobd ki minél előbb és ha majd később vissza akarja könyörögni magát, ne állj vele szóba. A nős férfiak kb. 90%-a kalandokat keres (netes társkeresők), rendszerint anyagilag, testileg, lelkileg kifosztva végzi.
2012. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
77%
Minek mentél hozzá?
2012. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!