Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szűz sráccal óvatosabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz sráccal óvatosabban kell bánni?

Figyelt kérdés

Én már nem vagyok szűz, de az új barátom igen. Én már eléggé ki vagyok éhezve...:D És nem azt mondom hogy lefeküdnék vele már most (egy hét után), de jó lenne ha haladna a dolog. Amikor vele vagyok, legszívesebben egész nap izgatnám meg nagyon odabújnék, de nem tudom, hogy ijesztő-e neki vagy sem.

Szűz fiúk, inkább óvatosan bánjon veletek az elején a csaj, vagy lehet "szexisebb" a viselkedése?


2016. jan. 2. 15:57
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg? Majd úgy bánsz vele, ahogy a 2es válaszoló mondja?:D
2016. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem arra van az oldal hogy kérdéseket tegyünk fel, mindenki eldönti mit akar megkérdezni. :)
2016. jan. 2. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazából felesleges húzni vele a dolgot, nyugodtan belevághattok csak legyél aktív és kezdeményező.

Hány éves fiúról van szó?

2016. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

17 éves.

Köszi :)

2016. jan. 2. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell óvatosan bánni vele. Simán mássz rá és csináld. Velem legalábbis anno így volt és nem bántam a dolgot.
2016. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és te mennyi vagy kérdező?
2016. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ismerkedésnél annak ellenére ,hogy szűz vagyok már próbálom egy kicsit belevinni a szexualitást irányt mutatva a későbbiekre ,így úgy gondolom kezdeményezőbb lenne a lány.

Viszont amit ajánlok ,hogy légy kezdeményező ahogy írták.

Ugyanis ő nem fogja tudni még annyira ,hogy mi ,hogy megy úgyhogy szerintem az elsőnél nem gond ,hogy ha még te irányíthatod. Idővel majd belejön és lesz az még máshogy is ,de most szerintem ne félj kezdeményezni.

2016. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Szerintem már holnap leteperheted. De aztán ne én legyek a hibás, h nem tetszett neki.:P
2016. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én annak örülnék, ha kezdeményező legyél, de léptékkel. Várni nem igazán szeretnék, de amikor akcióra kerülne a sor, ne kelljen egyből letépni egymás ruháit.

Fontos, hogy az első nagyon jó legyen. És érzéki. :)

2016. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pörölycápa ***** válasza:

Érdemes pettinggel kezdeni, hogy eleinte egy kicsit szokjátok egymást, és a srác is szokja a helyzetet, mert lehet eleinte félénk lesz, vagy zavarban lesz és emiatt kellemetlenül érzi magát. Azt beszélgetések alapján el tudod dönteni, hogy őt mennyire érdekli a szex, legalábbis ha kissé pikánsabb témákra evezel, akkor látod a reakciójából hogy ő mit gondol a témáról. Ha érdeklődik, ő is szeretné már nagyon, akkor nosza rajta, haladhadsz nagyobb léptékkel.

Viszont, ha félénk, zavarban van, akkor érdeme fokozatosan haladni, különben kínosan is érezheti magát a srác.


A jelenlegi páromnál megismerkedéskor én már tapasztalt voltam, viszont a barátom mégcsak nem is maszturbált korábban, amiről persze nem tudtam, szóval elég hamar le akartam támadni, ő meg teljsesen zavarban volt, hogy most akkor mi van, furán érezte magát ha érzékenyebb helyeken fogdosom, vagy épp szégyenlős volt levetkőzni... Szóval be kellett lassítanom, és először meg kellett tanítanom az alapokat. Persze egypár hónap alatt megoldódott a helyzet, és ő is belejott a dolgokba, és most nagyon-nagyon jó vele a szex (talán részben azért is, mert rajtam tanult, szóval pontosan tudja hogy nekem hogyan jó). Na mindegy, ilyen is van.


Te meg próbáld meg kideríteni, hogy ő mennyire vágyik a szexre, vagy mennyire félénk ilyen téren, és alapján haladni. Ijesztő nem lenne szerintem ha nagyon rámásznál, inkább csak zavarba ejtő, ha ő nem annyira vevő erre. Ha meg vevő rá, akkor nagyon örülne a lehetőségeknek. :)

2016. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!