Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a nagy korkülömbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a nagy korkülömbség a lehet kapcsolat? Vagy csak futo kaland?

Figyelt kérdés

A korkülömbség ami köztem és a férfi között van az 21 év a javára. Igazából nagyon jól kijövünk sok közös témánk van és az erdeklődési körünk is sokmindenbe megegyezik. A szex is működik de igazából nem alkotunk egy párt de nem is tart ez az állapot régóta. A testiség is meg van (simogatás puszi stb) ami miatt egy lkicsoit azt gondolom hogy ebből lehet kapcsolat! Figyelünk egymásra ki mit szeretne! A kérdésem hogy ezt én gondolom túl vagy tényleg lehet ebből komolyabb? Valaki aki hasonló cipőbe jár elmesélné náluk ez hogy volt és mi lett meddig tartott? Igazábol azt sem akarom hogy ha rakerdezek vagy elmondom hogy lehet hogy en tobbet akarok akkor ezt a kapcsolatot megszakitsa velem mert esetleg o még nem igy gondolja

Köszi a válaszokat előre is


2016. jan. 2. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Szulo-gyerek kapcsolat az lehet belole.
2016. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én minimum egy 18-39 évesre gondolok de tökmindegy milyen korosztály, ez nem egészséges. Gondolkodj már!
2016. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

10 éves gyerekkel meg lóval kikezdeni, az nem egészséges! Semmi beteges nincs abban, ha egy 20 éves lány egy 40 éves pasival k'r. Ne akarjunk már ízlésbeli meg szexuális vonzalom témakörébe tartozó dolgokat a saját egyéni ízlésünk alapján perverziónak, kóros esetnek beállítani.


Többet nem kívánok hozzáfűzni.

2016. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omba ***** válasza:
Bő 10 évig éltem ilyenben, és nem a kor miatt lett vége. Szóval az csak egy dolog.
2016. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21 éves leszek pár nap múlva
2016. jan. 2. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!