Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan gondolja velem, vagy csak játszik? Hogyan tudom eldönteni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot. Látszólag kedves, figyelmes, törődő velem, érdeklem, odafigyel rám. De honnan tudhatom, hogy nem-e csak azért ilyen, hogy ágyba vihessen?

2015. szept. 5. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudhatod.
2015. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezt lehetetlen megmondani! van aki nagyon jó színész! ez csak idővel fog kiderülni
2015. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs valami apró jel, vagy bármi?
2015. szept. 5. 11:28
 4/12 anonim ***** válasza:

"Nem csak ágyba akar-e vinni?" Így jobban hangzik, bocs. :)

Nem fogod megtudni, majd csak az első szex után.

2015. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, igazad van, köszönöm a javítást!! :)


Csak hát mivel szűz vagyok, nem akarom odaadni valakinek, akinek talűn csak annyira kellettem.

2015. szept. 5. 11:33
 6/12 A kérdező kommentje:
*nem akarom odaadni magam valakinek
2015. szept. 5. 11:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Erre való a sok-sok nyílt és őszinte kommunikáció!!!

Erről már hallottál?

Ismerd meg a másikat!

2015. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csak az a célja, akkor idővel egyre türelmetlenebb lesz, és egyre többször felhozza a témát, szóval én várnék kicsit vele. Ha komolyabb kapcsolatot akar, akkor néhány hónap múlva is hasonlóan figyelmes lesz, és nem kezd el zsarolni, meg bűntudatot kelteni.
2015. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Várasd 3 hónapot. Ha utána lelép szex után, legalább kitartó volt. 😃

Különben azt figyeld, hogy mennyire szervez közös programokat, mennyire vállal fel, ilyenek. Amúgy meg bónusz jótanács, ha tovább haladtok, akkor sokáig csak előjáték legyen. Legalább te is tanulsz valamit a szexből. ;)

2015. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :)
2015. szept. 5. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!