Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki egy ideje eléggé nyomul....aranyos amúgy meg jól is néz ki, csak szörnyen tapad..

Éjjel küldött egy képet, a háttérben a házunk(panel) előtti játszótér, előtte pedig a keze, amiben egy graffitis flakon van. Nem írt hozzá semmit csak elküldte. Reggel láttam a képet, nem gondoltam még semmire, de kinéztem az ablakon, a játszótér melletti aszfaltra pedig elég nagy, és jól látszódó betűkkel fel volt graffitizve : Csak te kellesz nekem, xy (itt a nevem :D)

Felhívtam a pasit hogy egyébként normális-e :D de csak azt mondta, hogy nyomatékosítani akarta, mit is érez....

Lányok, ti mit szóltok ehhez? Ha nektek csinálták volna, imponálna vagy kínos lenne?


2016. jan. 3. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Nekem kínos lenne, de más szempontból meg imponáló... Ahj, nem tudom :D

De számomra inkább kínos. Ízlések és pofonok :D

2016. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ez szimpla vandalizmus. Nem is lennék biztos benne, hogy értem csinálta, hanem inkább magáért. Nem tetszene.
2016. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Pontosan ez az én bajom is :D Bár azt mondta, a másik terve az volt hogy erősítőkkel kiáll a ház elé és elénekel nekem egy dalt.

Azthiszem jobban jártam 😂

2016. jan. 3. 12:29
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Nekem kínos lenne. Ha már együtt járnánk és tombolna a szerelem, akkor még azt mondom, oké, bár nem szeretem a "zajkeltést" a magánéletemmel kapcsolatban.

De így, ismerkedési fázisban kifejezetten taszítana.

2016. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Szerintem ez már bőven átlépi a józan ész határát. Aki most ilyen, vajon mennyire kisajátító meg ragaszkodó lesz, ha tényleg összejössz vele? Nekem ez elég nagy red flag, hogy ne foglalkozzak vele, mert később csak rosszabb lesz.
2016. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem kéne ilyen taggelős-graffitizős ember. Sokkal értelmesebb módon is ki lehet fejezni az érzelmeket.
2016. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Ez szimpla vandalizmus,amiért egyébként komoly büntetés jár, szóval gratulálok a hódolódhoz(biztos a legjobb alomból való)..annyi romantikus ötlet van a világon,de egy kultúrált embernek a falfirka nem jut eszébe..de hunjunk szemet efölött,ès gondoljunk tovább.. mi lesz ha mondjuk ajándékot akar neked venni, kirabol egy boltot? Vagy összever egy idős nénit az utcán mert megtetszett a nyaklánca? Az ilyenből simán kinézem ezt is,ne haragudj..
2016. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tinik vagytok, majd benő a fejetek :)
2016. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

En 18 vagyok, o 25.

Szoval nem eppen a tini korosztaly egyikunk se :D

2016. jan. 3. 13:50
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
7-es, szerintem sem intelligens dolog falat meg járdát firkálni, de azért ezt összemosni bolti lopással, meg emberek bántalmazásával enyhén szólva is túlzás.
2016. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!