Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha felbukkan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha felbukkan az ex? 19L

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottam a barátommal. Nagyon megviselt mert szerelmes voltam belé, de az ő élete túl bonyolult volt ahoz hogy együtt maradhassunk ezért ő megértette hogy nekem ez így nem megy és azóta nem beszéltünk. 1 hónappal késöbb jött egy új srác... Nagyon rendes, aranyos és imád engem... Azért jöttem össze vele mert reménykedtem hogy így könnyebb lesz túllépni a volt barátomon. És eddig minden nagyon jól ment már tervezgetjúk a közös jövőnket és én is nagyon megszerettem és elkezdtem kötődni hozzá. Azonban egy hete írt nekem a volt barátom, hogy reméli hogy boldog vagyok és ezért nem fog nyomulni csak tanácsot akart kérni tőlem egy ügyben... És újra beszélgetni kezdtem vele, már én kerestem őt és úgy érzem hogy valami bűnt követek el, még akkor is ha nem csináltam semmi rosszat. Azt hiszem hogy még mindíg érzek iránta valamit főleg mivel tudom hogy ő még mindíg engem szeret... De ott a barátom is akivel tervezem a közös életem... Szerintetek mit kéne csinálnom?

2016. jan. 3. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
dönteni kéne. eddig is csak ennyi volt a feladat
2016. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Aminek vége van annak vége van. Utálom, ha egy lány nem tudja eldönteni mit akar, többek közt ezért is maradtam hoppon. Muszáj egy normális emberből hülyét csinálnod? Felejtsd el az exedet! Véget ért. Pont, nem kell neki irogatni
2016. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen persze tudom. De ott van a tökéletes rendes jelenlegi barátom akit szeretek, de ott az ex akinek a gyerekei miatt nehéz az élete viszont nagyon vonzzódok hozzá... Nem tudom
2016. jan. 3. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem ez elég korai volt. 1 hónapja szakítottatok, te nem voltál túl rajta,mégis összejöttél mással?

de hogyha már úgy érzed,hogy van jövőd a mostani barátoddal, akkor hagyd az exedet.

a mostani pároddal meg 2 hónap után még kicsit korai tervezni a közös életet:D szerintem

lassíts kicsit

2016. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem rohanni kellene előre ész nélkül, hanem átgondolni mit akarsz.


Jól átgondoltad, hogy szakítasz vele, vagy csak hirtelen jött az ötlet? Ha átgondoltad, akkor ne gondolkozz rajta, mert egyszer már megtetted és a végén levontál egy következtetést.


Egy hónap után csak hogy legyen valaki helyette, összejöttél valakivel. Egyértelműen meggondolatlan, de mégis bejött, mert megszeretted. Viszont már rögtön életre tervezel vele...


Most miért gondolkoznál a régin, ha egyszer már úgy döntöttél nem kell, pedig akkor nem volt helyette semmi. Most ott van a (szerinted életre szóló) párod, akkor mégis mi szól az előző mellett? Hogy billen mégis felé a mérleg, ha csak több került az ellenkező oldalra?

2016. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!