Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak meg akar vásárolni, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak meg akar vásárolni, a pénzével?

Figyelt kérdés

Idősebb nálam a pasi, pár hónapja ismerem. Eléggé rám van kattanva, és amúgy aranyos meg helyes meg minden, de egy valami nagyon zavar. Konkrét eset volt, hogy odajött a sulimhoz egy délután, hogy legyek ma vele. Oké, belementem, bementünk a városba, mondta hogy menjünk be egy ruhaboltba, csak meg akar valamit nézni. Bementünk, amig ő kereste a valamit, én elkezdtem nézelődni a női részlegen. Amikor visszajött, mondtam hogy mehetünk, és letettem ami pont a kezemben volt. Erre ő kérdezte, hogy mi a baj azzal a ruhával. Mondtam, ami tényleg volt, drága. Erre megkérdezte hogy mi tetszik még. Én meg hát, elkezdtem mutogatni, hogy ez is szép, meg az is szép, hú meg ez is, mire azt válaszolta, hogy hozd őket, és elindult a pénztár felé. Először, meg másodszor is azt hittem, hogy viccel, de nem. Baromi nagy értékű cuccok voltak és még a pénztárnál is mondtam hogy ne szórakozzon már, de nem érdekelte. Valahol marha kínos volt az egész....mindegy, este hazavitt és később írtam még neki, hogy köszönök szépen mindent, meg blablabla, és írta hogy kiesett a táskámból a kocsiban a parfümöm, és nála van. Mondtam hogy oké, majd fussunk össze másnap, mert szeretem azt a parfümöt és már úgyis kevés van benne (bár ezt láthatta) Erre azt írta, mondjam meg, honnan van, vesz egy másikat. Nem olcsó kölni, de nem is ez volt a bajom, és nem bírtam már magamba tartani, megírtam neki hogy nagyon kedves meg minden, de nem olyan lány vagyok, akit ezzel meg tud szerezni, vagyis megvásárolni... Szerintem erre besértődött, vagy legalábbis rosszul esett neki, mert azt írta, bocsánat hogy kedves akartam lenni...

Nemtudom most mi van, ti mit gondoltok? Tényleg csak kedves akart lenni, vagy ebbe volt szándékosság is?

18L


2016. jan. 3. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
De gyerek vagy még..ő meg kihasználja ezt.
2016. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Sunshinedoll ***** válasza:
19%
Ha ilyen gavallér, hagyd neki, hadd fizessen :D Fiatal lányok csak akkor járjanak idősebb pasikkal, ha azok rendesen megfizetik - szerintem.
2016. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 - én nem ilyen vagyok, legyen 18 vagy 26 a pasi, nem érdekel a pénz..
2016. jan. 3. 15:11
 4/20 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát egyértelmű, hogy imponálni akar ezzel. Azt is lehet mondani, hogy meg akar vásárolni. Mindegy hogy fogalmazunk a lényeg ugyanaz.
2016. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Meg is értem hogy besértődött..én is pont ilyen vagyok,és közlöm hogy vannak akik nem megvásárolni akarják a számukra fontos személyeket,hanem egyszerűen szeretnék éreztetni hogy fontosak számukra..azért ad meg mindent hogy örülj, erre te ilyen szöveget írsz neki.. persze vannak akik csak kihasználják hogy egyeseket meg lehet vásárolni de van aki nem..
2016. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#5 Azért nem mindegy, hogy pénzzel fejezed ki hogy fontos valaki neked, vagy őszinteséggel.


Kérdező: itt most te voltál őszinte, ha ezen besértődött, azon meg csak nevetni tudok. :D Komolytalan egy pali.

2016. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Engem nagyon zavarnak az egyenlőtlenségen alapuló kapcsolatok. Lehet, hogy az elején még csak a jó oldalát látja az ember, de később, ha már megjelennek a kisebb-nagyon konfliktusok, ezt is fölhánytorgathatja egyik a másiknak. Szóval, én nem fogadnám el az olyan gesztusokat, amelyeket nem vagyok képes viszonozni.
2016. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, és barátkozzatok,ismerd meg jobban. De ne fogadj el tőle semmit :)
2016. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ha nem érdekel a pénz akkor mit problémázol. ha hívnak fogadd el.... nyugodtan elfogadhatsz mindent amit kapsz. ha véletlen megszereted az meg a plusz
2016. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amig nem erzed ugy hogy le kell vele fekudnod mert vett neked dolgokat vagy egyeb szolgaltatast kell nyujtanod addig nincs gond. Lehet hogy meg akar vasarolni, lehet hogy csak menonek akar latszani.
2016. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!