Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon furcsa kezd lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa kezd lenni a barátom. Nem akar már velem lenni, vagy tudja, hogy hibás, és meg akar "vásárolni"?

Figyelt kérdés

Néhány napja, hete eléggé megváltozott a viselkedése.

A háttérről annyit, hogy egy kicsit eladósodott (motorjavíttatás miatt meg számítógép vásárlás miatt), és az anyukája is kicsit betegeskedik mostanában.

A legjellemzőbb rá az össze vissza csapongás, egyszer elmond minden utolsó sz@rnak, ha valami nem úgy van ahogy neki tetszik, pár perc múlva meg már "édesem, bogaram, nagyon szeretlek.."

Iskola kezdés óta felszedtem pár kilót, és most küszködök a leadásával is, mert nagyon sokszor hozzám vágta, hogy meghíztam és már nagyon nagy a fenekem. Nem eszek már sokat, (mivel sokszor nincs is itthon mit enni), de multkor pont volt itthon egy kis pehely, és azt akartam vacsorázni, de elvette tőlem, mert, hogy este az már nagyon hizlal...

Meg megbeszéltem vele, hogy csináltathatok piercinget. Meg is csináltattam, erre ma össze vissza parádézott rajta, hogy mekkora önző g*ci vagyok, mert ő nem is akarta, hogy nekem legyen ilyenem, és miért mindig csak magamra gondolok...

Ezek után meg elvitt vásárolni, hogy vegyen nekem néhány új ruhát, mert neki most éppen olyan kedve van, és biztosan örülnék neki...


Mi ez az őrült kicsapongás?? Mi van most? Mit kéne nekem csinálnom? Van még így jövője ennek a dolognak?

3 éve vagyunk együtt..

L20 F23


2014. máj. 13. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Jövője? Az nem sok van, a leírásod alapján. Próbálj meg beszélni vele, hogy miért vannak ezek a változások. Bár, ha leüvölti a fejed ilyenek miatt, meg elveszi a kaját... Lapát...
2014. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ott vágtam volna ki, amikor elveszi tőlem a kaját, mert hogy késő van, és nagy a seggem.
2014. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
100%

Ahogy látom ezt te el is tűröd.

Gyakorlatilag egy zaklatott időnként idegbeteg emberről van szó aki rajtad tölti ki a dühét.

Hát csak gratulálni tudok ha neked ez kell.


Egyébként igen nem gondolkodik előbb cselekszik aztán...aztán mit tegyen? Hát vesz neked valamit, hogy kuss legyen.


Szóval!

Te egy értelmes lány vagy?

Érett normális?

Ha igen tudod mit tégy,

2014. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szabadulj meg tőle minél előbb mert később nehezebb lesz!!!

ezt tapasztalatból mondom!!!

2014. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát te egy ritka hülye lány vagy. Gondolkodni szoktál néha?

Ha nem akkor most gondolkodj és hagyd ott!!!!!!!

2014. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Elég nagy gyökér a srác, de ha este ilyen szarokat eszel akkor ne csodálkozz rajta, hogy elhíztál.
2014. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nap oké másik nap nem?

Skizofrén a gyerek.

Egyik személyiségének tetszik, másiknak nem.

2014. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak gondok a barátod agyában,nem kicsik.Ha te ennél többre vágysz,akkor időben röptesd.Te is megérdemled a tiszteletet,szeretetet,megbecsülést.Tőle ezt soha nem fogod megkapni,mert képtelen rá,hogy becsüljön téged.
2014. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!