Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy akinek én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy akinek én tetszem, nincs meg a kémia, viszont, aki nem tenne ertem semmit, o vonz engem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 15:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy nem tenne érted aki tetszik?
2016. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem 90% ebben szenved. Mivel mindenki "felfelé" tör ezért mindig aki jobb nálad azért vágyakozol, aki pedig "alattad" van az pedig rád. Én is ebben hajókázom, mókás mostmár, hogy pont nem érdekel az egész (gátlások miatt úgysem lehet senkivel semmi)
2016. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
A válasz: mert nő vagy.
2016. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
mert tipikus nő vagy.
2016. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

de a kémia érzése pont nem a szintekrol szol.

hogy en mondjuk 9-es vagyok ,és nekem 10esre faj a fogam, mert lehet hogy 8as az, akiért odavagyok.

es forditva, egy 10es is hajlonghat ertem, ha nekem nem jon be.

2016. jan. 3. 16:36
 6/22 A kérdező kommentje:

1-es, onnan veszem, hogy nem tesz semmit :)

lehet, hogy mas van az o fejében, de ezek szerint nem vagyok neki olyan fontos, hogy lepjen.

2016. jan. 3. 16:36
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
de, sajnos arról szól. Nem hiszem hogy valami csúf arcú, kövér, légzési és keringési problémás lúzer vagy egy csóró, svájcisapkás, kopaszodó proli lesz az aki iránt "kémiázol" hanem azok akik "kiemelkednek" szemszögedből vagyis aki jobb mint a saját köreid.
2016. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

lehet, hogy egy olyan külsejű, mint akit leirtal, nem tetszene, de nem arról szól 100%-ban.

masreszről meg, a top10-es nok sem kaphatnak meg mindenkit. a ferfiak sem.

en ugy nem tudok egyutt lenni valakivel, ha nm erzem azt a plusz, azon kivul h rendes es helyes. nezhet ki jól, ha mégsem 'ugy' kell.

2016. jan. 3. 16:42
 9/22 anonim ***** válasza:
de mégis mi az a "plusz"? Zseton? Hatalom? Biztonság (ami kb az előző kettő egészséges szintű keveréke)?, "stílus és lazaság"?, "nagyokosság"? Valami csak van. Nem lehet "random" ez a kémia. Vagy maga a tökély...?
2016. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem, ezt pont nem lehet megmagyarazni, hogy mi az !! eppen ez a lenyege.
2016. jan. 3. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!