Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasiknak nem a normális lányok/nők tetszenek, hanem a sok kis magamutogató akármi? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem értem, mivel jobb egy olyan lány,aki kipakolja mindenét,van rajta 10kiló vakolat,az értelmi szintje 0 és csak egy elkényeztetett kis nemtudommi,mint egy normális,jófej lány, aki szolidan(de attól persze még lehet csinosan) öltözik,nem sminkeli agyon magát,értelmes,nem kényeskedik és az életcélja nem az h minél több buliba eljusson,leigya magát és átmenjenek rajta minél többen...?


Még mielőtt jönnének a sértő kommentek, szeretném tisztázni,hogy nem magamról beszélek, nekem van párom. Egyszerűen csak ezt látom nap mint nap és nem értem(mint ahogy azt sem, hogy egy 13 éves lány miért néz ki 18-nak,miért jár miniszoknyába és a bokájáig kivágott felsőben,miért sminkeli agyon magát,miért iszik csúnyábban mint 1 férfi, és legfőképp h a szülők h engedhetik ezt meg nekik. :/ ).



2013. ápr. 5. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Csúnya dolog az irigység, kicsi lány! :)
2013. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Mert üresek belülről és nincs bennük semmilyen értékrend kialakítva.
2013. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Tudod, aki egy jó akar dugni, az azért keresi az ilyen lányokat.:D Aki normális kapcsolatra vágyik nem kezd ki ilyennel.:D

17f

2013. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
jót*
2013. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az 1.-nek

Amint írtam,nekem van párom,és én már kinőttem a tini korszakból. :)

2013. ápr. 5. 18:26
 6/19 putyííí ***** válasza:
100%
nem tudom, a társaim hogy vannak vele de nekem egyántalán nem a ku*vák jönnek ben....épp ellenkezőleg, már régóta vágyom egy olyan lányra amit te leírtál : "mint egy normális,jófej lány, aki szolidan(de attól persze még lehet csinosan) öltözik,nem sminkeli agyon magát,értelmes,nem kényeskedik és az életcélja nem az h minél több buliba eljusson,leigya magát és átmenjenek rajta minél többen...? " egy baj van, ritka az ilyen! :) ezért sokak "beérik" a selejttel...
2013. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
mert ezek engedik magukat megdönteni hamar, és ha a pasi csak meg akar húzni valakit ezeknél fog kezdeni, mert egy visszafogottabb lány nem adja magát 5 perc után.
2013. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

:/

De olyan rossz látni,hogy a mai tinik ennyire "lealacsonyodtak" vagy én már nem is tudom mit mondjak erre.

2013. ápr. 5. 18:27
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

azért mert jol néznek ki, belevaloak, lazák.

bezony.én nem ilyen lány vagyok, hanem visszahuzodo, csendes, de akkoris belátom, hogy ok a kelendobbek, és ezzel végulis nincs is baj.

mert nemhiszem, hogy a pasiknak egy olyan barátno kéne , aki félénk.meg vana apsikba, de nokbe is, olyan hogy kinek van a legjobb csaja, pasija.ezek legtobbszor csak kirakatkapcsolatok.

no de akkoris.a lényeg, hogy sokkal konnyebb egy kozvetlen , laza lánnyal ismerkedni, mint egy szolid, csendessel.

2013. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
13 éves vagy, ne gondolkozz ennyit árt a szépségednek
2013. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!