Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rájönne a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rájönne a barátnőm, hogy az eljegyzési gyűrűt nem egy ékszerésznél vettem drága pénzért, hanem kínai piacon?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan szép gyűrűk vannak ott is és 45e Ft helyett csak 4300 Ft.

2016. jan. 4. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fasz**ä csávó vagy :)

Ha nem kezd el kopni vagy nem viszi el lemérni egy ékszerészhez akkro nem.

2016. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem észre fogja venni mivel azok nem ezüstbõl vannak és Hamar befeketedik majd. Ne az eljegyzéskor legyél sóher arra Ott az egész életed.
2016. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

4300 Ft-ért még kínai piacon sem kapsz aranyat, csak szaranyat.

Szerintem nem lesz tartós, megkopik a fénye, akármi.Akkor már az is jobb lenne, ha ezüstöt vennél neki, azt is kapsz az ékszerboltban 4000 körül már nagyon szépeket és örök életű, sosem csúnyul meg, mégis csak értékesebb, mint egy réz vacak.Van aki nem is szereti az arany ékszereket.Az ezüst, ha olyan még hasonlít is a fehér aranyra, de ne hazudd neki hogy az, mert az nem szép dolog.

De mellesleg ami a leggagyibb, az a hozzáállásod.

2016. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rá fog jönni, és joggal lesz nagyon pipa. Nem azért, mert nem 43 ezer volt a gyűrű, hanem mert szimplán hülyének nézted és becsaptad.
2016. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rá fog jönni,mert a kínai piacos gyűrű hamar megkopnak.4300 forintért vékonyabb azüst karikát lehet kapni 1-2 ékszerésznél.
2016. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szarrágóság.

Én pl. allergiás vagyok a bizsura, ha nekem vetted volna elég mérges lennék. Mivan, ha a barátnőd is allergiás rá?

És igaza van az egyik hozzászólónak, ezüstöt kapsz ennyiért és sokkal szebb és nem kezdi ki az ember kezét. Nem beszélve arról, hogy nem színeződik el, vagyis nem sokszor, de arra ott az ezüsttisztító.

Elég béna a hozzáállásod...

2016. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél a kinai piacon. Lehet megkopik. Szerintem olcsóbbért is kapsz 45 ezernél. Vagy elvárás a drága gyűrű?
2016. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!