Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen drága és "menő" a...

Miért ilyen drága és "menő" a Zara farmer?

Figyelt kérdés
Ugyanazzal a varrógéppel varja ugyanaz a kínai varrónő csak délelőtt Zara délután CsingCseng márkajelzés kerül rá és első 12 ezer a második 4 ezer ft.

#farmer #kínai #plázacicababa
2015. máj. 2. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért drága, mert a "menő" plázákban az üzletek bérleti díja a csillagos eget súrolja.
2015. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ügyes reklámfogással sikerül egy életérzést társítaniuk a termékeikhez, ami miatt megveszik a fiatalok. Nagyon profin manipulálják az érzelmeinket. Az eszemmel tudom, hogy hülyeség, mégis teljesen másképp érzem magam, ha mondjuk a Promodból vonulok ki egy új pulcsival, mint amikor a helyi kínaiban találok valamit. Utóbbin sokszor akkor is finnyogok, és gondolkozom, hogy megvegyem-e, ha amúgy tetszik.
2015. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kétségtelen, hogy a Zara túlárazott, de az is kétségtelen, hogy a kínai boltokban lévő farmerek közel sem olyan ízlésesek, mint azok, amik a Zarától kezdve, a H&M-en át, a Bershkáig, vagy bármilyen más árfekvésű, de nem kínai boltokban találni.


Egyébként a Zarában is lehet viszonylag normál áron kapni farmert. Én múltkor vettem 7000-ért. Nem akartam ennyi pénzt költeni farmerre, de bármelyik boltban néztem, vagy hibás volt, vagy rossz volt a szabása, vagy olyan volt az anyaga, hogy mozdulni sem tudtam benne. A kínaiban lévő csillogós gombú, ezüst színű cérnával varrt, agyonkoptatott, zsebekkel, és cipzárokkal, meg strasszokkal teli nadrágoktól pedig hányingert kapok.

2015. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Kedves kérdező, a butaságodra a választ nagyon jól leírja az elöző

Kétségtelen, hogy a Zara túlárazott, de az is kétségtelen, hogy a kínai boltokban lévő farmerek közel sem olyan ízlésesek, mint azok, amik a Zarától kezdve, a H&M-en át, a Bershkáig, vagy bármilyen más árfekvésű, de nem kínai boltokban találni.


Igen, attól hogy valamit Kínában gyártanak nem egyenlő azzal amit a kínaiban árulnak.

De neked biztos savanyú a szőlő és nem telik jobbra..

Vannak leárazások is elmondom.

2015. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
4000-ért farmer? 6000 alatt már a kínaiban sincs. Amúgy ajánlom a KiK-et, kínais árak csilivili meg strasszok nélkül.
2015. máj. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
nem hiszem hogy láttál már zara farmert, ha szerinted csak az árában van különbség.
2015. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat vásárolhattál a zarában kérdező, nekem az összes nadrágom onnan van és nem panaszkodhatok egyikre sem. Amúgy meg a Zara ruhák nem is Kínában készülnek hanem Törökországban.
2015. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert stílusos ruhákat csinálnak, a kínaival ellentétben.
2015. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Te se láttál még akkor Zara nadrágot :D ..tény hogy nem minden cikk olyan a zarában amilyennek lennie kéne...de azért a nadrágokra nem nagyon tudnék panaszkodni,és egyébként egy egy 15ezres zara farmer minőségibb mint a 27-30ezres Retro..tapasztalat
2015. máj. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
7 ezer jó ár? Én 4 ezernél többet nem vagyok hajlandó farmerért fizetni.
2019. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!