Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötlet? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak elmondanám,hogy szüz vagyok és mondanám neki vele szeretném elveszteni és csak sex más semmi akkor pofán vágna?
2016. jan. 4. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ki tudja...
2016. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés. Szerintem inkább csak kiröhögne vagy lenéző arcot vágva elhajtana a francba.
2016. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak szex és más semmi, akkor olyan kéne, aki érti a dolgát, nem? :D
2016. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ kiről van szó! :D Bővebben? Milyen a csaj? hány éves mi tudsz róla ilyesmi?
2016. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.Szerintem tereld bele ebbe a dologba.Ha nekem ilyet mondanának hát rendesen elhajtanám az illetőt...
2016. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szex es mas semmi akkor pont olyannal akarom, akivel celtetelezem, hogy szamomra el ezetes lesz. Hiszen ha mas semmi, akkor csak ez lehet benne jo, jofekonykodni meg nem igy fogok. Szoval ha pofozkodni nem is lenne kedvem, tobbet biztos nem beszelnenk.


Meg az "en leszek a szexrabszolgad, ha elveszed a szuzessegem es megtanitasz mindenre amit szeretsz" esetleg NEHANY lanynak vonzo is lehet. A tobbseg ezzel is elhajtana, de a te verzioddal pontosan 0 eselyed van, ezzel meg elhanyagolhato, de tobb, mint 0. A "szia, dugunk?" Kerdes sokkal nagyobb esellyel mukodik.


23l

2016. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!