Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok megkérne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok megkérne, hogy ne vegyetek neki semmit szülinapjára/névnapjára/karácsonyra, tiszteletben tartanátok a kérését?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kitalálnék neki egy jó közös programot, ami őt érdekli (ami azért pénzbe kerül) és azt mondanám az az ajándék. :)

L21

2016. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen és akkor már én is mondanám, hogy ő se vegyen nekem semmit. Legfeljebb szerveznénk ilyen alkalmakkor valami jó kis közös programot.

Van egy ismerősöm, akinek a családtagjai nem szeretik az ajándékozgatást, szerintük nem erről szól az ünnep, meg is beszélték már többször, hogy inkább elmennek együtt valahova, vagy tartanak egy családi vacsorát, vagy csak szimplán felköszöntik egymást.

Ez az ismerősöm viszont nem tudja megérteni, állandóan erőszakoskodik az ajándékaival (amik mellesleg nemigen jók semmire, már egy csomó pohár, váza, hamutartó, cuki kerámiadísz sorakozik a családtagok polcain).

Mindenkinek nagyon kínos.

2016. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen. Helyette saját kezűleg készítenék valamit, vagy egy képeslapot, vagy egy kis sütit. Plusz a közös programot én is előtérbe helyezném, ahogy már a többiek is írták.

Nem az ajándék a lényeg, és ezt még mindig sokan nem tudják.

2016. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!