Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ferfiak! Ha van baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ferfiak! Ha van baratnotok, de meglattok egy jo csajt, aki bejon, akkor mit csinaltok? Mi megy at az agyatokon?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 20:18
1 2
 1/12 Kisboltos ***** válasza:
96%

Egész jó csaj, de van barátnőm, aki szeret, ami többet ér.

És már el is felejtem.

2016. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:
94%

Nem nagyon van ilyen,olyankor vak tudok lenni.

Amúgy nem lenne semmi. Nem véletlenül vagyok azzal,akivel.

2016. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem figyelek ilyen téren oda ilyenkor más nőkre. Megnézem, és annyi.
2016. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi megy át az agyukon? Hát ha nem néznek szét közben az utcán, akkor esetleg egy autó.
2016. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

"úgysem lenne nála esélyem" Komolyan ez és nem azért gondolom ezt mert le akarnám cserélni rá.

Ha azzal a lánnyal járnék és a "barátnőmet" látnám meg akkor ugyanezt gondolnám. :(

2016. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Ránézek, végigmérem, nagyjából az a gondolat fut át az agyamon, hogy "te kis ribi, úgy meghúználak, ha nem lenne csajom", elmegyünk egymás mellett, és nagyjából fél perc múlva már el is felejtem, s a nőkkel ellentétben nem azon kattog az agyam utána hetekig/hónapokig, hogy milyen jó lenne megdugni azt a csajt, akit másfél évvel ezelőtt leszkenneltem valahol a belvárosban, s nem szarok bele szándékosan az aktuális párkapcsolatomba, csakhogy egy picikét nagyobb esélyt lássak rá, hogy ténylegesen megdughassam a vadidegen muskátlit. Látjátok, ennyiben különbözik a faék férfigondolkodás az ármánykodó, cselszövő női gondolkodástól.
2016. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Naaa azért ne általánosíts :D
2016. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Elfantáziálgatnék róla hogy milyen lehet ,mi lenne ha...

...és megyek tovább !

2016. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Először a számhoz kapom a kezem,mielőtt kicsordulna rajta némi nyál...aztán gondolatban levetkőztetem,majd...khm...hagyjuk.:D Mi köze ennek ahhoz,hogy valakinek van barátosnéja éppen, vagy nem?

Ezek gondolatok.

2016. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"a nőkkel ellentétben nem azon kattog az agyam utána hetekig/hónapokig, hogy milyen jó lenne megdugni azt a csajt, "


Te, én nő vagyok, de nekem nem szokott azon kattogni az agyam hogy milyen jó lenne megdugni azt a csajt :D Kicsit félreérthetően fogalmaztál ;) :D

2016. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!