Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez termeszetes? Fiuk ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez termeszetes? Fiuk ti is csinaltok ilyet?

Figyelt kérdés
A pàrom nőket ment le a netről. Megkèrdeztem minek?azt mondta minden fèrfi csinàl ilyet. Mert kìvàncsi ràjuk. több ilyen kèpe van. Origòròl meg mindenhonnan. Azt is mondta azèrt mert a baràtaival ilyeneket küldözgetnek egymàsnak. Megkèrdeztem mièrt. Azt mondta csak ùgy ès nem mondja el mièrt mert ùgy sem èrtenèm.
2016. jan. 1. 19:45
 1/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát nem szoktam. Minek mentsem le, ha fent van minden a neten? :D
2016. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja ès hozzà tennèm nem vagyok csùnya ès az alakom se rossz hogy erre ràkènyszerülne.
2016. jan. 1. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy néznek ki a nők?

Sajnos a jó alak ma már hiba....

2016. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fehèrneműs kèpek... nem nèztem meg alaposan.
2016. jan. 1. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez termesztes de ugy 14 eves kor korul a tobbiek errol leszoknak.
2016. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen szóba se jöhet. Nézegetni se nagyon szokott ilyeneket a barátom. Nem zavarna egyébként, nem leszek emiatt féltékeny, nem süllyedek le arra a szintre. De ha nézegetne ilyeneket,azt tudnám. Ismerem a barátomat,és nem képtelen lenne erre.
2016. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
képtelen lenne erre* ...xd
2016. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kisboltos ***** válasza:

Vannak nők, akiknek gyönyörű arcuk van. Pár ilyen képet én is töltöttem le, de mint csak az arcukat mutatja, és nem is sexuális jellegűek.


A barátod sexuális célból menti le ezeket a képeket?

2016. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta azèrt mert kìvàncsi ràjuk.
2016. jan. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!