Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok olyan lánnyal, aki mind külsőleg, belsőleg megfog titeket, ezenfelül kimondottan okos is, viszont pszichiátriai betegsége van és gyógyszerezi magát? Hogy álltok az ilyesmihez?

Figyelt kérdés
Vajon mennyire befolyásolhatja ez az ismerkedést, párkapcsolatokat?

2016. jan. 5. 22:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Pontosan mi ez a betegség?

A gyógyszerezés csak tüneti kezelés és őszinte legyek nincs kedvem együtt élni egy ilyen emberrel. Van ilyen rokonom és láttam már milyen, ha leáll a gyógyszererekkel.

2016. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Kisboltos ***** válasza:
91%
Nekem már volt kapcsolatom, egy hasonló lánnyal. Egyszer elég volt. A baj az, hogy segíteni sem lehet, csak felemészt. Azóta viszont bűntudatom van. Szóval nem jó ez sehogy.
2016. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

A lánynak, aki megfogott (tényleg hihetetlenül szép, csinos lány, elképesztő egyéniséggel, és nagyon értelmes) mint kiderült, bipoláris zavara van. Gyógyszert szed rá. :s

Ami nekem feltűnt az egészből, hogy sokszor ok nélkül, össze-vissza ingadozik a hangulata, elég kiszámíthatatlan. Néha úgy érzem, velem van baja, dehát papírja van róla, hogy beteg és ez van..Nagyon szeretem egyébként, bár nem járunk.

A csajszi 20 éves.

2016. jan. 5. 22:33
 4/28 opened paradise ***** válasza:
41%
Persze. De az első alkalommal,mikor arra ébrédek,hogy kést nyom a nyakamhoz,már meggondolnám a dolgot.
2016. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit hasonló mint amit a kettes írt, én is voltam már ilyen kapcsolatban! Vegyes érzelmek vannak bennem!
2016. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Ezek közül egyik sem kecsegtet semmi jóval, mind elég súlyosak. Talán a szexfüggőség annyira nem rossz dolog, de kizárólag velem tegye. Ha vaginizmusról van szó, arról meg nem feltétlenül tehet. Lehet, hogy erőszak áldozata volt, amiatt szorong. Ezeken kívül mindegyik kuka.

2016. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló, és miért lett bűntudatod, azt megkérdezhetem? És annak a lánynak milyen betegsége volt pontosan, szabad tudni?
2016. jan. 5. 22:35
 8/28 A kérdező kommentje:

Huu akkor látom, itt pár embernek azért van már 1-2 hasonló tapasztalata. Kedves 3. válaszoló, mesélnél róla te is pár mondatban? Miért fűznek hozzá vegyes érzések? Veszélyes lehet egy bipoláris ember szerintetek?

Köszönöm a linket, olvasgatok közben.

Mennek a zöld kezek! =)

2016. jan. 5. 22:38
 9/28 A kérdező kommentje:
Illetve 3. helyett 5. válaszoló, elnézést. :)
2016. jan. 5. 22:39
 10/28 anonim ***** válasza:
55%
Bipoláris zavar? Basszus! Szerintem menekülj, ha nem akarod, hogy totálisan tönkretegye az életedet. A saját hibámból, naivságból majdnem egy kerek évig bele voltam zúgva egy agybetegbe, és irtó mély nyomot hagyott bennem az a gusztustalan érzelmi manipuláció, aminek hónapokon keresztül áldozata voltam. De ahogy látom, mások is hasonló tapasztalatokról számolnak be.
2016. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!