Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hol találkoztatok a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol találkoztatok a szerelmetekkel? Hol ismerkedhetnék nőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves végzős egyetemista lány vagyok,egyetemen már mindenki fiatalabb és nem járok el nagyon bulizni sem ott sem máshol.

Boxolok,de ott,akiknek eddig bejöttem egy buta agresszor-abszolút nem rossz indulatból.

Sportolgatok,de sosem találok magamnak társat.


Nem tudom,hova iratkozzak be,járjak el,hogy találkozzak sok-sok sráccal.


Ti hol találtátok meg párotokat?



2016. jan. 5. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a buszon. Ő volt a sofőr.
2016. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ui:n/24
2016. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Munkahelyen!


Sofőr nekem is volt, de ments Isten a sofőröktől. Sajnos túl sokat tudtam meg róluk.

2016. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nah,most hogy kaptam oltást eleget priviben,nem azt írtam,hogy SENKINEK nem jövök be :)


Csak nem találtam magamnak eddig megfelelő társat.


Nem vagyok csúnya,semmi bajom nincs az égadta világon.


A kérdés annyi,hol lehet sok emberrel ismerkedni.Ennyi.

2016. jan. 5. 23:46
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Első vagyok.

Kevés a rendes ez tény. A buszon megismertük egymást és rá 5évre jöttünk össze.

2 éve eggyütt vagyunk és énis buszvezető lettem. Neki a lánya 7éves az én lányom 4. Most költöztünk össze. Jó minden és (számomra)kevés ilyen rendes pasi van.

2016. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na most majd kapsz olyan üziket is h pl egy anyagias liba vagy v túl válogatós vagy. 😂 sajna ilyen ostoba némelyik ember. Első és harmadik válaszoló vagyok.
2016. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A közös hobbi kapcsán ismerkedtünk meg, ami egyébként elég férfias vonal, lehetett volna válogatni bőven. :)
2016. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem rácsapnék a fenekedre az utcán, és hagynám magam kiütni. :D
2016. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szokott érdekelni,de mire a lepontozás?
2016. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szorakozohely. Nekem bejott. Onnan ismerem a mostani elettarsam is meg az elozot is.

Kulon like a boxolasert! En is vmi hasonlot csinalok:)

Szerintem talalkozz az itteni sracokkal is egyenkent. Nem lehet tudni, hol talalod meg a kozos hullamhosszt vkivel.

N

2016. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!