Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ismerkednétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek egy olyan pasival, akinek az előző barátnője, nagyon szép volt?

Figyelt kérdés

Képeken tetszem neki, de tartok attól hogy élőben nem....mert volt már ilyen.

Meg ugy alapjáraton, már most tudom h nem tudnék megfelelni.

Nem is vagyok valami szép


2016. jan. 6. 01:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
Miért? Szétphotoshopolod a képeid?
2016. jan. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem....
2016. jan. 6. 01:48
 3/13 anonim válasza:
Akkor meg ne sz*rj be béke van. :D Nincs sok önbizalmad szerintem az a gond.
2016. jan. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De legutóbb is az volt a gond.

Valamiért nem jöttem be a pasink.Jól le is rázott utána.Volt több ilyen...nem értem komolyan, pedig nem vagyok nagyon másabb élőben.

És kedves is vagyok

2016. jan. 6. 01:53
 5/13 A kérdező kommentje:
De ennek a pasinak tényleg szép nője volt....én rám rámsem nézne ha nem neten dumálnánk....
2016. jan. 6. 01:54
 6/13 LePeDő ***** válasza:
93%
Nekem inkább hízeleg, ha olyan pasival lehetek, akinek az előző barátnője nagyon szép volt szerintem, akkor az azt jelenti, hogy a szemében én is érek ugyanannyit vagy akár többet vagy én is szép vagyok neki annyira és olyan jó érzés... Ne szarj be, ha olyan bunkó, hogy csak a külsőt veszi alapul, akkor jobb is ha lekopik rólad és jön egy normális.
2016. jan. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert én is pasi vagyok.

23f

2016. jan. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ebben van valami beteges, valami nem normális. Most komolyan az előző nőjét nézegeted, és ha az szép volt, büszke vagy, hogy veled is szóba áll?


Legyen már valami önbecsülésed, valami önbizalmad, úristen...

2016. jan. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Egybként, ha én megtudnám ezt ,hogy az előző nőmhöz méregeted magad, egyből küldenélek el a jó büdös francba. Nekem ilyen szánalmas, önmagára semmit nem adó senki nem kéne... Bocs, keményen fejeztem ki magam, de nézz már magadba... :S
2016. jan. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért vagy biztos benne, hogy a kinézeted miatt hagyott ott? Nem vagy egy kicsit különc inkább, és az a gond?
2016. jan. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!