Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Melyik pasival ismerke...

Lányok! Melyik pasival ismerkednétek szívesebben a 2 közül? Mennyire számít a szép bőr?

Figyelt kérdés
Az egyik nagyon jóképű/helyes jól öltözött stb... viszont gyakran van pattanás rajta és nem túl szép a bőre, vagy egy tök átlagos kinézetű srác, aki viszont tökéletes szép bőrrel rendelkezik?

2014. ápr. 29. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, mert a való életben csak ez a két kategória létezik csak.....majd ha látom, eldöntöm a kinézete és a belső értékei alapján :)
2014. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát cigány ne legyen..
2014. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Mind1 a belso ertekek szamitanak:)

De sajnos mindenki elso latasra itel az esetek 95%-aban:)

Szoval szentem....az atlagos srac...de a pattanasos kort mindenki kinovi...utna johet az elegans srac:D

2014. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
leírás alapján első, régebben nekem is voltak pattanásaim így egy pár még nem fog zavarni :D
2014. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből igazán nem lehet megmondani. Pár pattanás persze nem kizáró ok.
2014. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

XD ... ezt most fiúként mondom, és szerintem ezt ti is tudjátok hogy azért nincsen normális pasitok mert nektek "A TÖKÉLETES" kell. 1-2 vagy akár 15 pattanás ? ÉS ?! Attól hogy van valami hibája attól máris kevesebbet ér vagy mi ?!

Ennyi erővel nektek ha kicsi a melletek akkor ne pasizzatok mert nincsen esélyetek és ezt fogadjátok is el. Na ez kb így ugyanaz a szitu amit ti csináltok velünk. Ha valami nem tökéletes akkor már nem is kell, és szarjuk le politika nem a legjobb csak szólok. De persze a ti életetek, ti döntitek el kit engedtek közel magatokhoz. Egy olyant aki lehet hogy "TÖKÉLETES" de bunkó g_ci állat, vagy egy olyant aki megért kedves és soha nem b_szna át...hiába van 1-2 bőrhibája.

Üdv...

2014. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi a bajod, utolsó? Kb. mindenki azt írta, hogy NEM zavarja a pattanás.

Ezt én továbbra is fenntartom, a pattanás nem akadály. Az intelligencia hiánya ellenben...

2014. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vannak pasik akik a maroknyi mellu noket szereti:D

Ez nemlehet hiba egy csajba...a draga kerdezot kerd szamon h eggyatalan miert lenne akadaly a pattanas amikor azt a kort ahogy irtam mar mindenki kinovi:)

2014. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagyok újra. Nincs semmi bajom, csak szeretném nyomatékosítani ezt abban is aki nem így gondolja. Nem feltétlenül a kérdezőnek szólt :D

Ez egy ilyen leb_szás a k_rváknak :D

Bocsi kérdező ha úgy gondoltad neked szólt v vmi.

2014. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az elsővel
2014. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!