Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Benneteket zavarna? 22L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket zavarna? 22L

Figyelt kérdés

Tudom, a férfiak vizuálisak, illetve a nők is megnézik a jó pasikat. Mondjuk én nem igénylem, ha a párom ránéz más csajra, nem csinálok belőle ügyet. Viszont amit észrevettem, hogy zavar, ha fb-on lányok képét 'betetszikelgeti'. Ezek a csajok nem haverbarátnők, nem neki haverjai, barátai, ismerősei, csak csajok, akik az ismerősei. Neki nem említettem, jelét sem adom, hogy ez zavar, mert nem akarom is butaságért "elővenni", de azért még valahol zavar.


Titeket nem szokott? Ha a párotok csajok/pasik képeit lájkolják, akit nem is ismernek, csak fb-on ismerősök? Én a miértjét nem értem igazából...


Soha egy hangos szó nem volt köztünk, rendes fiú, én pedig elég nyugodt természet vagyok, sosem hisztizem, (bármennyire is hihetetlen talán), így nem akarok problémát, csak nem értem ez a dolgot.


Szerintetek?


2016. jan. 7. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megértem, hogy zavar, de amíg nem folyamodik ennél durvább dolgokhoz (rájuk ír, flörtöl, stb.), szerintem ne foglalkozz vele, elvégre ez esetben is érvényes a közhely: hűséget fogadott, nem vakságot. Amit viszont nem vágok, hogy ha nem ismeri ezeket a lányokat, akkor miért vannak fent nála facebook-on? F
2016. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd kinövi, meg a Facebookot is,:)gondolom még nagyon fiatalok vagytok?
2016. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen.


hűség, nem vakság: nézni más, mint lájkolni.


az utcán nőket nézni is más, mint füttyenteni, megjegyzéseket tenni, vagy azt mondani, hogy szép vagy. ebben szerintem mindig benne van, hogy a dicsérő viszonzást vár, ez ürügy a beszélgetésre, és talán más is "lájkolja" őt.


kivéve ha ész nélkül lájkol mindent és mindenkit. akkor is megvan jóla a véleményem. lájkfüggő :)

2016. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Istenem, miért kell egy lájkba ennyi mindent belelátni...

Ebben a történetben csak az a furcsa, hogy ha jól értelmezem, vadidegenek számára azok a csajok, akik ismerősei facebookon. Egyedül talán ez az, amiért érdemes elgondolkodni a dolgon, különben csak túl van reagálva az egész.

2016. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem lájkfüggő szerencsére. :)

Nem neheztelek rá, csak fura érzés. Talán mert nekem is van fb-om, de a barátnőimen és pár közeli ismerősömön kívül senkit sem lájkolok.

Ő a vendéglátóiparban dolgozik. Sok lány bejelölgeti, főleg a törzsvendégek. Én ezekért semmit se szólok, mert bízom benne. Ez az egész azért fura számomra talán, mert én nem nézek más férfira. Nem tud érdekelni más egyszerűen. Na jó, ha megkérdezik, hogy a Józsi helyes vagy sem, mondok valamit rá, de nem izgat. Jótestű, helyes pasik képet nem tetszikelgetem.

2016. jan. 7. 17:18
 6/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


enyhítő körülmény lehet, ha azért lájkolgat, hogy mindenkinél jófej legyen, hogy visszatérjenek a vendégek. ez se szimpatikus, viszont így egyáltalán nem arról van szó, hogy téged figyelmen kívül hagyna.


ha rákérdezel erre, kiderül, ez még a jobbik eset lenne.

2016. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért lájkolja, mert tetszik neki a lány. Amivel nincs is gond, de mire nyom rá like-ot? Nézze meg, amennyire jólesik neki, de aztán görgessen és kész. Tudom, tudom, nők...
2016. jan. 7. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúk ezt a lájkolást máshogy látják, mint a lányok. Ha olyan nagy dolognak tartaná biztos nem csinálná az orrod előtt.
2016. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ne legyintsd le magad, kérdező. próbáld meg fordítva ugyanezt, és csodálkozz.


3

2016. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!