Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti melyiket választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
egy olyan lányt aki ugymond kicsit lazább meg leszarja a sulit meg még sok mindent de különben meg tök normális csaj és kb 1 hét alatt meg lehetne huzni vagy még hamarabb vagy egy olyan csajt aki komoly kedves jo tanulo kiscsajt akit akár hónapok kérdése mire lefekszel vele
2010. ápr. 8. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát. Most ha erre megy a dolog hogy melyiket sunázod előbb, akkor nem jobb egy k*rva?
2010. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én jobban birom a laza csajokat mer énis olyan vagyok.még akk is ha komoylabb kapcsolatot szeretnék me aki lazább jobban eltok vele beszélgetni is. hameg nem komoly akk még azis elöny h gyorsabban meghuzhatom :D
2010. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
már csak arra lennék kíváncsi h ezeket a válaszokat hány éves emberpalánták írták...
2010. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első fajtából lesznek az IQ fighter fiatal korú anyák! A második fajtából, az okos nő/lány, akivel megtalálhatod a szerelmet!
2010. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, de mindenképpen a másodikat! MINDENKÉPP!
2010. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andrewka ***** válasza:

Húzogatnám az elsőt amíg nem tudom biztosra h a másodiknál van értelme próbálkozni. De akkor repülne az első és komoly kapcsolatra csak a második jöhet szóba. Csak "nevelés kérdése" h az ágyban ő is egy kis ribanc legyen a szó jó értelmében, minden más területen megtartva értékeit.


22/f

2010. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előzővel abszolút egyet értek. Ráadásul az olyanok akikből ki se néznéd, néha jobban szeretik a f@szt mint akik előadják a nagylányt...
2010. ápr. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hármas party!...Amúgy meg a második
2010. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!