Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a francba lehet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a francba lehet így eltolni? (CSAK HA VAN KEDVED SOKAT OLVASNI! )

Figyelt kérdés

Mért is írok ide... nem tudom, talán mert már rohadtul elegem van és úgyse ismer fel senki.

Több mint egy évig jártam egy sráccal, akiért bármit megtettem volna, még szakítás után is felajánlottam, hogy találkozzunk, beszélgessünk, szexeljünk (a kapcsolat azért ment tönkre, mert nem tudtunk normálisan beszélgetni, lelkizni a másikkal, pedig mindketten vágytunk rá valahol és érdekes mód amint kijelentettük, hogy vége, máris tudtunk...). Szóval totál megalázva, már azt se tudom mit kezdjek mindennel, pasizni nem hiszem hogy tudnék, de még eljárni se nagyon van kedvem, hogy legalább ismerkedjek. Unom az egész hercehurcát, hogy pasizzak, egy olyan srácot/férfit akarok megtalálni aki külsőleg/belsőleg vonz és hajlandó küzdeni 1 kapcsolatért, de ez már kb lehetetlennek tűnik... Azt hittem már megtaláltam ezt az embert, de utólag belegondolva sose küzdött értem igazán, sose engedte hogy mélyebben megismerjem, sose mondta el milyen gondjai vannak, én meg ezért mindent félreértettem. Hogy lehet a szép reményeket így elrohasztani?

(Bocsánat mindenkitől aki nem volt erre kíváncsi és elolvasta, de ezt már ki kellett írnom vhova magamból....)


2010. márc. 25. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
virtualdub
2010. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rock&roll az élet!!!!!!!!!!!!!!! szerelem-csalódás....majd elmúlik ....tudom milyen szar
2010. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
19, lassan 20 évesen én már komolyabban gondoltam ezt a kapcsolatot, és szerintem ennyire összetörve még nem voltam. elmúlik majd egyszer, biztosan, de hogy nem nyom nélkül az is biztos...
2010. márc. 26. 00:03
 4/13 anonim ***** válasza:

Erre nehéz mit mondani. Szerintem szereted még. Ha most tudtok beszélgetni, és jól kijöttök, akkor talán érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy újra összejöjjetek. Nem feltétlenül kell küzdeni a másikért, attól még szerethet, sőt. Lehet jobban szeret, mint gondolnád, csak egyszerűen nem akar téged korlátok közé kényszeríteni, hagyja, hogy te magad érd el a boldogságot, rákényszerítések nélkül.

Azt írtad, ő is igényelte volna a beszélgetést. Lehet, csak elmentetek egymás mellett.

Ha nincs esély a folytatásra, akkor meg ne keresd, semmilyen formában. A pasizással meg még várj. Regenerálódj, aztán ha már úgy érzed, kész vagy megismerni másokat, akkor hajrá.

2010. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Túl nagyok az elvárásaid!Nekem még kapcsolatom sem volt pedig már 20 vagyok még sem keseredek el, majd rád talál a nagy ő!
2010. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindig ez a szánalmas mártírkodás...
2010. márc. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, de nem ti voltatok, akik képesek egymást megnyitni...
2010. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

ismerős, bár túl lépsz rajta. egy kis depi =fogyás:D de egy két hónap és már nem is gondolsz rá.

Menj el barátokkal új helyekre , szórakozni, ne otthon üllj és ezen gondolkozz.

Nekem a mostani párom, tök véletlenül alakult:) Nem számítottam rá, kb nekem is tele volt akkor a tököm a pasikkal... és lám megtalált valaki, csakúgy jött. Ha mindig sóvárogsz pasi után, akkor tuti nem jön. Sz.rd le őket és bulizz, csinálj olyan dolgokat amiket még nem, lógj barátokkal, szerezz új barátokat:) sok sikert!:)

2010. márc. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát már elnézés, de szerintem ha valaki jogosan ki van borulva elnézhető némi mártírkodás, ha meg nem voltál rá kíváncsi nem volt kötelességed végigolvasni.

esély nem hiszem hogy volna már a részéről, elég sok gondja van, de soha nem mondott el szinte semmit, ebből lett szinte minden konfliktus. így valóban nem volt értelme, tudom én is, csak felfoghatatlan számomra, hogy én mindenkinek próbálok segíteni aki a környezetemben van és az az egy ember nem tudott nekem semmit elmondani, akit midnennél jobban szerettem, hiába kérleltem. valószínűleg nem voltunk egymásnak valók, csak elég szar érzés. a bulik, a pasik, haverozgatás egyelőre kizárva. magamban kéne sok dolgot rendeznem, a tanulmányaimról nem beszélve...

2010. márc. 26. 07:02
 10/13 anonim ***** válasza:

szia!

Én is ugyanebben a cipőben voltam,és rá is jöttem,amint találtam egy bombaférfit,hogy a sok kínszenvedésem felesleges volt,és nem is voltam szerelmes..Azóta már arra is rájöttem,hogy a bombapasiba sem voltam szerelmes,és most 3év elteltével vagyok igazán,de igazán szerelmes..Remélem kicsit segítettem,tudod minden szerelem más,és mindig van esélyed,csak ne hagyd el magad!Mert a fiúk nem szeretik a kisugárzás nélküli szomorú,egyhangú,unalmas lányokat/nőket!

Ne add fel:) 23L.

2010. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!