Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza kérnétek-e az ékszerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kérnétek-e az ékszereteket?

Figyelt kérdés
Az exem egy év után rám írt hogy régről ott maradt nála az egyik ékszerem és ha szeretném visszaadja mert más dolgait nem szokta csak úgy kidobni ezt írta.Azt tudni kell hogy mi nem vagyunk jóban keresztül nézünk egymásom és kb 9hónapig le is voltam tiltva nála.Igazából egy apróságon kaptunk össze aztán másnap egy szép üzenetben el lettem küldve.Próbáltam vele akkor megbeszélni de nem lehetett.A lényeg ti vissza kérnétek az ékszereteket és találkoznátok vele ebben a helyzetben?

2016. jan. 7. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, meg lennék nélküle
2016. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked fontos az az ékszer, akkor igen. Bár ebben az esetben már visszakérted volna.

Szerintem ez csak ürügy neki, hogy találkozzon veled.

2016. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Linó03 ***** válasza:
Attól függ, milyen ékszer. Ha a kedvenc nyakláncom, akkor visszakérném. Rendes, hogy szólt felőle. De ha messzebb lakik, akkor postán is elküldheti (nekem volt ilyen).
2016. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a másodiknál a pont , ha annyira fontos lett volna akkor már visszakérte volna.


Egyébként meg jah, vannak speciális esetek. (nálam pl: anyum vett nekem kiskoromban egy nyakláncot, amit kamaszkoromra ki is nőttem. Mikor mondtam anyunak hogy bővítsük ki, akkor mondta el, hogy szeretné ha az unokája is hordaná majd. Soksokévvel később a menyasszonyomnak adtam évfordulós ajándéknak. Mikor szétmentünk, ezt az egy dolgot visszakértem.)

2016. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!