Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolat kialakítási séma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat kialakítási séma?

Figyelt kérdés

Elképzeléseim szerint egy átlagos normális kapcsolat úgy jön létre h az egyiknek megtetszik a másik, el kezd vele beszélni és egy jó kapcsolat alakul ki köztük (meghatározatlan időn belül), utána jöhetnek a közös programok ahol el mélyülhet a kapcsolatuk, romantika meg miegymás..tudom ez így leírva túl szabályszerűnek hangzik és előre gondoltnak de tegyük fel h általában így van.

Mindig ezt a sémát próbálom követni és kialakítani több-kevesebb sikerrel, de lassan úgy érzem h elvethetném az úgymond szabályszerűségeket mert nem minden élethelyzetre használható, viszont ilyenkor jönnek a dilemmák h mit szabad és mit nem szabad, mit kellet volna tennem és mit nem, az adott eseményben vagy szituációban.....

Gondolatok ezzel kapcsolatban?

Esetleg más kapcsolati séma elképzelés?

Másfelől, mit kezdjek h ha a jó kapcsolat és a szimpátia meg van, egy úgymond bizalmi kapcsolat is létrejött, viszont a következő lépésre csak kifogásokat kapok, hogyan tovább? (Tisztába vagyok egypár lehetőséggel)

A válaszokat köszönöm előre is!


2016. jan. 8. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hahahaha. Pont mint Sheldon, mikor barátkozni akart. :D
2016. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem biztos, hogy helyes, hogy ennyire ragaszkodsz egy kialakított "sémához", ami szerinted helyes, és esetekben bejön, de nem mindig. Szerintem próbálj meg egy picit elszakadni ettől a "sémától", hiszen nem minden ember és nem minden élethelyzet egyforma.


A másik kérdésedet illetően pedig, személyes tapasztalataimból kiindulva, lehet, hogy a másik fél esetleg még nem áll készen a "következő lépésre", vagy rosszabb esetben nem akar többet barátságnál, vagy ennél a bizalmi viszonynál. Ha többszörös próbálkozás után is érzed, hogy a másik fél nem akar előre lépni, akkor hagyni kell, és arra gondolni, hogy Te mindent megtettél, amit csak lehetett.

2016. jan. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kifogások, mármint elutasítás?Férfi vagy vagy nő? Fontos lenne tudni.

Azon rágódni felesleges mit kellett volna..

Következő lépés alatt mit értesz? A testiséget? Még nem áll rá készen. Lehet, hogy a szokásos sémától el kell most térned, az illetőre nem tudod ezt ráhúzni, egy önálló egyéniségre nem tudod alkalmazni.N

2016. jan. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a 2.válasz adóval. Egy komoly kapcsolatnál többször kell próbálkozni. Én nőként nem adom magam könnyen még érzelmi síkon se, nem hogy testileg. Attól még lehet viszonzott a vonzalom, hogy nem jön össze pár próbálkozás után.
2016. jan. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:

Egy kapcsolat kialakítása nem matematika... Inkább jazz... Szóval vannak szabályok, meg ilyen betartandó dolgok, de tudni kell improvizálni... És tudni kell, hogy mikor kell eldobni a pitsába a szabálykönyvet...


Egyébként is minden ember más és más... Van akinek hónapokig kell udvarolni, van akinek meg nem...

2016. jan. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4. válaszadó! Én sem azt mondtam a kérdezőnek, hogy adja fel, mert egyértelműen lehetetlen az ügy, hanem azt, hogy megvan az esély arra is, hogy azért kap kifogásokat, mert nem akar a másik fél többet. Ettől függetlenül én is úgy gondolom, hogy lehet az is, hogy csak nem áll készen, vagy ahogy Te is mondtad, nem adja magát könnyen.

De egyébként ennyi információból esélytelen pontosan megmondani, hogy mi is a helyzet, a kérdező erre csak a másik féltől kaphat választ.

2016. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!