Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassak le egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le egy lány ugy hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy irogattunk egy lánnyal, aztán bejelöltük egymást fészbukkon, és ott kiderült számomra hogy nem az akinek mutatta magát. Viszont rendes lány, és szerintem úgy gondolja hogy lesz köztünk valami, de én nem szeretnék semmit, továbbá őt megsérteni sem.


Hogyan vezessem rá hogy ne bántsam meg?


En 20, ő 19.


2016. jan. 8. 02:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Õszintén és egyenesen
2016. jan. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mégis hogy derülhetett ki facebookon,hogy nem az akinek mutatta magát? :D

adj neki esélyt élőben!

2016. jan. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
hagyjátok már azt a tetves fb-t. Az egy kirakat pusztán.
2016. jan. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobb egyenesen, játszma nélkül megmondani. Én nőként utálom a játszmákat, azt szeretem, ha azt mondják nekem és úgy viselkednek az irányomban, ahogy éreznek, nincs kedvem, sem időm találgatni. Viszont jobb, ha személyesen találkoztok, és úgy mondod meg neki. Talán akkor nem zavar be, hogy a facebookon másnak tűnik, mint ahogy gondoltad.
2016. jan. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy élő találkozót megér a dolog, márcsak azért is, mert facebookon irtó gáz szakítani/lekoptatni valakit.

Ha élőben is úgy látod, h nem tetszik neked, akkor egy az egybe egyenesen mondd meg neki, amit ide írtál, h nagyon kedves lány, de nem akarsz tőle semmit.

2016. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Minek találkozzak vele élőben ha úgysem szeretnék tőle semmit, és amúgy is messze lakik.


Köszönjük a válaszokat.

2016. jan. 8. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy átgondoltad a dolgot, és nem akarsz távkapcsolatot, illetve mivel másnak vallotta magát, bízni sem tudsz benne igazán. Pedig egy kapcsolat fontos alapköve a bizalom.


20/L

2016. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó
2016. jan. 8. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!