Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan koptassak le egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le egy fiút magamról?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyam társam aki belém van zúgva. Bármit megtenne azért hogy megszeressem őt. De én nem akarom. Nem csak azért mert ha járnék vele akkor a suliban mindenki cikizne, hanem azért is mert egyáltalán nem jön be a stílusa. Mindenben teljesen egymás ellentétei vagyunk. Meg már maga a tudat hogy járunk hányingert kelt bennem.

A lényeg az hogy egyszer megkérdezte hogy találkoznánk-e valahol. Barátnőm azt mondta hogy szívassuk meg. Megbeszéltem vele egy helyet hogy ott találkozunk. Ő el is jött, ott állt egy órát kb aztán elment.

Amúgy nem tom mit akar ha oda se mer jönni hozzám suliban... :/

A kis becsapás óta eltelt pár hónap és még mindig szerelmes belém. Folyton írogat nekem, hogy mikor megyek már hozzájuk stb. Pedig tudja hogy én nem kedvelem őt. Hogy tudnám lerázni? valami ütős beszólás is jó lenne szerintem.



2014. aug. 19. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kel bunkózni, mondd meg határozottan, hogy nem.
2014. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
miert szivatod szegenyt?artott neked?szeret teged,ezt tartsd tiszteletben,mondd meg neki,hogy nem akarsz vele semmit,mondjuk a stilusa miatt szanalmas dolog visszautasitanI igy...
2014. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Majd neked is kívánok ilyeneket hogy téged szivárognak így még sőt tovabbmegyek te nem érdemelsz az életedben egy olyan fiút se akit te szeretsz vagy ő szeret téged magányt érdemelned. Mert ez nem volt szép tőled, minek kell lekoptatni olyan embert aki kedvel téged??ez soha nem értem meg.
2014. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocs szivatnak. meg így. elirtam.
2014. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hiába mondom neki hogy nekem nem jön be akkor is írogat tovább. egyszer már azt is mondtam neki hogy alakulóban van egy kapcsolatom, arra meg azt írta hogy szurkol hogy sikerüljön. kérdeztem hogy miért szurkol. erre ő: mert akkor boldog leszel :/
2014. aug. 19. 22:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég nagy ribi vagy, ha ilyen aranyos fiút ilyen bunkó módon koptatsz le. :/
2014. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem aranyos szerintem. mindenkivel bunkózik.
2014. aug. 19. 22:36
 8/13 anonim ***** válasza:
bagoly mondja... :/
2014. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon aljas viselkedés szerencsétlen sráccal mi fa..ért nem tudod megmondani bocs de nem vagy az estem és nem szeretnék tőled semmit sokkal korrektebb vagy ahhoz már nagy lánynak kell lenni? De átb...ni könnyű?
2014. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
rengetegszer mondtam neki hogy nem tetszik nekem, nem az esetem stb. ő tudja is. csak azt hiszi hogy ha írogat akkor majd megváltozok vagy valami...
2014. aug. 19. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!