Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy valtoztathat meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valtoztathat meg egy lanyt a szerelmi csalodas ennyire?

Figyelt kérdés

Nem ertem. A legjobb baratnom, kedvelem, szeretem, de nem ertem, miert csinalta ezt. Mindig nagyon szep lany volt, evekig szerelmes volt egy pasiba, aki konkretan nem mondta, mit akar, csak jelezgetett neki. A srac egy nap osszejott az egyik legprovokativabb oltozkodesu lannyal, bekepzelt, egoista csajjal. Ugy jart a lany hetkoznap, mint mas buliba, mell,labak kinn, 15 cm magassarku, csomo vakolat... lehet, hogy aranyos lany, nem tudom, de nem is ez a lenyeg.

Annyira osszetorte ez a baratnomet, hogy egyszercsak azt vettem eszre, hogy elkezdett o is igy jarni. Rakerdeztem, annyit mondott, hogy a rendes lanyok ugyse kellenek senkinek, es teljesen lemondott mar arrol, hogy valaha is ratalal a szerelem.


2016. jan. 8. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

így...


de remélhetőleg idővel megjön az esze és nem álarcot fog viselni hanem újra önmaga lesz...


22F

2016. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem változott meg csak érzelmileg éretlen még.Ha megnézed sok felnőtt van aki a gyerekes dacot átviszi felnőttkorába is.Aztán vagy kinövi vagy nem.
2016. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oszinten mondom, hogy nem tudom. Felek, hogy annyira nagy volt szamara ez a csalodas, hogy soha nem tudja feldolgozni. Nem egy lany csinalta mar ezt, es senki nem "valtozott vissza"
2016. jan. 8. 09:38
 4/8 A kérdező kommentje:
23 eves, annyira nem gyerek mar.
2016. jan. 8. 09:40
 5/8 A kérdező kommentje:

Olyan stilusa volt, amit sok lany irigyelt. Csajos, de nem k.urvas, soha nem vitte semmivel tulzasba, egeszen eddig.

Bemegy az uzletbe ugy, hogy mindegy mit vesz, legyen kinn a csecse es/vagy labai. Szinek teren szinte mindene piros fekete vagy feher

2016. jan. 8. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hány éves, az érzelmi érettség ettől független.Másik hogy aki nem kér segítséget annak nem tudsz segíteni, ne forgasd magad rajta.
2016. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kert, sot meg csak nem is szolt. Egyszer talalkoztam vele, alig ismertem meg.
2016. jan. 8. 09:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csinálja másik oldalról, mint az itt siránkozó srácok némelyike, aki azt gondolja, ha bunkó lesz, majd kell a nőknek, csak mert azt tapasztalta, hogy a környezetében azoknak van sikerük. Majd változik idővel, most dacos.
2016. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!