Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert valtoznak meg a nok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert valtoznak meg a nok drasztikusan, szerelmi csalodas utan?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyan lanyoknak vettem eszre, akik egyedulalloak. Erdekes mod osszejott egy pasi egy csajjal, de a pasit titkon szerette egy masik lany. 1 het elteltevel a csaj sotetbarna haj 80%-ban mar hidrogenszoke volt
2015. nov. 8. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Változásra van szükségük és erre jó mód a hajszínváltás. A barnáról szőke szerintem csak véletlen.
2015. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hosszasan el kellett gondolkodnom a kérdés értelmezésén, de azt hiszem, rájöttem, mire gondolsz...

Nézd, ha az ember csalódik, akkor értelemszerűen rosszul érzi magát a bőrében, és keresi a változás lehetőségét. Én pl. egy hosszú kapcsolat lezárása után vettem egy csomó új ruhát, sminkelni kezdtem a hétköznapokban (előtte csak alkalmakkor), és egy csomó apróságban változtattam magamon. Azért, hogy ÉN jobban érezzem magam a bőrömben, a változások feldobtak, színt vittek az életembe. Szerintem valami ilyesmiről lehet szó.

2015. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy az van, amit a 2-es írt, vagy pedig a pasi, után vágyódnak, másba szerelmes, és arra a nőre akarnak ők is hasonlítani, hogy így hátha megszerezhetik.
2015. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az egyik szerelmi csalódás után melíroztattam. Egy másik utn elkezdtem gyúrni. Megint másik után a körömszépítésbe és a sminkelésbe fogtam. Ez amolyan "töltsük hasznosan a napjainkat, amíg nem jön a következő" dolog. Mert aztán ki tudja, ha összejöttünk vlkivel, utána mennyire megengedő abban, h megváltoztassuk a külsőnket.
2015. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!