Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is van köztük valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van köztük valami?

Figyelt kérdés

A párommal a munkahelyemen jöttem össze, és mikor mentünk le kávézni a szünetbe, jött a többi kolléga is, köztük az a lány is, akinek mielőtt összejöttünk volna, tetszett a párom (tudom, mert osztálytársak voltunk a lánnyal, párom már ott dolgozott). Na szóval és kávézunk, és mikor jött be ez a lány, köszöntek és párommal sokáig egymásra néztek. (több volt mint 3 másodperc)

Pár napja meg azt láttam, hogy segít levinni a lánynak a lépcsőn, egy nehéz árut. És mikor megköszönte a lány, egymásra mosolyogtak.

Szerintetek megcsal? Mit csináljak, kérdezzek rá a páromnál?



2016. jan. 8. 17:11
 1/3 Evergrey ***** válasza:

Na most: leírsz ide két teljesen ártatlan esetet, aztán tőlünk, akik sem a helyzetet, sem az abban szereplő embereket nem ismerjük, azt várod, hogy állapítsuk meg, történt-e megcsalás.


A tanácsom: tanulj meg bízni önmagadban és a párodban, ha ez nem megy, akkor nem való neked kapcsolat, és az ilyen viselkedéssel hamar elintézed, hogy ne is legyen.

2016. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A párommal a munkahelyemen jöttem össze" mert még nem tanultad meg, hogy ez hülyeség.

Hány mp-ig nézik egymást? Mit segitenek egymásnak? Ráadásul mosolyognak!!! Bele fogsz dilizni a fétékenykedésedbe!! Ne a párodnál hanem magadnál kérdezz rá arra, hogy hol az eszed!

2016. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs okod féltékenykedni, előbb-utóbb az őrületbe kergeted a párod a viselkedéseddel, ha meg van, akkor teljesen mindegy, mit teszel. Akik összetartoznak, nem kerülhetik el egymást, ezt egyszer majd te is megtanulod, akkor majd bízni is megtanulsz, mert fel sem fog merülni ilyen kérdés.
2016. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!