Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragudott meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg a barátom, amiért nem válaszoltam erre az sms-ére?

Figyelt kérdés

Pár napja küldött egy sms-t, mikor az az ónos eső volt, hogy vigyázzak reggel, mikor majd megyek dolgozni, mert nagyon csúszósak az utak. Ő korábban megy dolgozni, én még aludtam, mikor ő elindult. És azért küldte, hogy ha nem tudnám ,akkor számítsak rá, ne érjen váratlanul. És én ugyan elolvastam, mikor már fölkeltem, de nem válaszoltam, mert gondoltam most mit lehet erre írni. És délután, mikor jött haza, kérdezte, hogy megkaptam reggel az sms-t? És mondtam, hogy meg. És utána számon kérte rajtam, hogy miért nem tudtam válaszolni rá, ha már ő gondolt rám, legalább annyi írhattam volna, hogy kösz, hogy szólt.

Tényleg vissza kellett volna írnom neki? Én voltam a bunkó, vagy ő reagálta túl?


2016. jan. 9. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én visszaírtam volna a szerettemnek.:)
2016. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
100%

is is

te is

ő is

2016. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
írhattál volna két kedves szót legalább :D
2016. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Én a helyedben visszaírtam volna,ettől még a viselkedése gyerekes,ilyen baromságon megsértődni, ejnye.
2016. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindketten "hibaztatok". Neki nem kellett volna ennyire felhaborodnia, te pedig reagalhattal volna valamit.
2016. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írhattál volna. (Nekem nem ír senki ilyesmit.)
2016. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy megharagudott, szerintem inkább csak nagyon rosszul esett neki, mert úgy értelmezhette, hogy nem értékeled azt, hogy törődik veled. Én is volt már hogy ilyet írtam és tényleg nagyon jól esett volna ha kapok valami reakciót.
2016. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

beteg! ne okold magad ezért!


önzetlenség ugye? :)


"miért nem tudtam válaszolni rá, ha már ő gondolt rám, legalább annyi írhattam volna, hogy kösz, hogy szólt. "

2016. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy rosszul esett neki, és valószínű, nem ez volt az első ilyen az életében (nem feltétlenül veled!). Ilyenkor egy érzékenyebb ember hajlamos azt hinni, hogy már nem is fontos a másiknak, mert válaszra sem méltatja őt, ráadásul pont a barátnője... De ki tudnád azzal engesztelni, ha valamelyik nap küldesz neki egy aranyos sms-t. :) Meg legközelebb válaszolsz az övére. :)
2016. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!