Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért az apróságért haragudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért az apróságért haragudott meg a barátom. Már bocsánatot kértem de semmi. Mit tegyek? (többi lent)?

Figyelt kérdés
Mondta nekem ma hogy kopaszodik erre mondtam neki hogy ez természetes mert tavasszal vedlenek az állatok. Kicsit pipa lett de nem tudom miért,ez nem sértő neki. Mit csináljak?
2015. márc. 31. 23:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
ijjjjjj, szerencséd van, hogy nőket nem illik megütni XD
2015. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
A második legérzékenyebb pontján rúgtad meg.
2015. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
96%

Ez nagyon jó, én röhögnék, mármint röhögök is rajta XD

Szerintem mond meg neki hogy neked tökéletes mindenképpen, mondjuk ez olyan mintha te elkezdtél volna hízni és megjegyzett volna valami ilyesmit a testsúlyodra.

2015. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
# 3 Nem, ez rosszabb, mert az elhízásról 99.98%-ban tehet az ember.
2015. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Én ezen röhögtem volna egy jó nagyot, esetleg visszaszóltam volna valamit, h akkor a puncid is lehetne szőrtelen, vagy a lábad... Hülye ha besértődik.
2015. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 RRR ***** válasza:
97%

nem vevő a fanyar humorra,pedig ez jó volt:DDD


semmit,adj neki időt

2015. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Hölgyeim, így kell alaposan beoltani a pasitokat!

Nagy tapsot és kekszet neki!

Üdvözlöm tisztelettel elvtársnő!

2015. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Ez így tényleg vicces, csak ..... nem simán csak épp hullik a haja, hanem kopaszodik. Ez a pasiknál nagyon érzékeny pont, akkor is, ha nem mutatják.

Szerintem bújj oda hozzá és mondj valami olyasmit, hogy az kopaszodik, akinek több a férfi hormonja(ami igaz is), szóval ne csüggedjen. Meg neked ez nem is baj, úgy is olyan jó, cuki kerek feje van, jó lesz simizni.

2015. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

Igen, így kell szemét módon beszólni neki. A Férfiak a hajukra a leghiúbbak (akár a nők).

Nem tudom neked hogy esett volna, ha te közlöd vele kétségbeesetten, hogy hullik a hajad mire ő ugyanezt mondja.

2015. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez azért durva! Én ezen jót nevettem volna, ha nekem mondják, de őt úgy tűnik érzékenyen érintette. Nem elég, hogy azt mondtad neki burkoltam, hogy "igen drágám kopaszodsz", de még le is állatoztad...
2015. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!