Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó voltam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó voltam, vagy szimplán ő beteg agyilag?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk beszélgetni innen egy sráccal és beszélgettünk már napok óta, bár hogy őszinte legyek már kezdtem unni, hogy folyton sajnáltatta magát, hogy nem kell egy nőnek sem, mert ocsmány, meg szerencsétlen, nem is tudja minek él, úgyse lesz sose csaja, mert minden lány csak a pénzes pasikra bukik, stb. Komolyan, a végén már lassan csak ez ment, hogy nyafogott nekem, és sajnáltatta magát, pedig szóltam neki, hogy fejezze már be, mert undorító egy pasitól ez a viselkedés. Na meg azzal nyaggatott, hogy találkozzunk, még ha csak barátilag is, de mindenképp meg akar ismerni. És már ott tartottam, hogy befejezem a beszélgetést vele, mert nekem nincs szükségem erre, mondtam is neki, na és akkor ott elszakadt a cérna nála, hogy biztos azért, mert nem néz ki jól, meg nincs kigyúrva, nincs BMW-je, én is olyan vagyok, mint a többi k rva, ha lenne pénze, biztos nem utasítanám vissza, meg még csúnyábbakat is mondott, és nagyon bántóakat is. És itt nekem is betelt a pohár, mert azért mit képzel már magáról, hogy így beszél velem, elköszöntem tőle, és töröltem és tiltottam is mindenhonnan.

Most komolyan, hogy lehet valaki ekkora gyökér??


2016. jan. 10. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő beteg agyilag. Ne is foglalkozz vele.
2016. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:
77%

Már az "innen egy sráccal"-nál sejthettem volna,hogy az utóbbi :D


Beteg az ilyen,ne foglalkozz vele.

De mi az,hogy tiltottad mindenhonnan?

Ha mást is megadtál neki,mint ez a név,akkor én még félnék a helyedben.

2016. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem normális az ember,és nem méltó arra,hogy foglalkozz vele.
2016. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:

Igen, volt már olyan h amúgy kedves lány vagyok, de mert nem akartam ismerkedni, így elkezdett k*várni... :D

Ja, párkapcsolatban élek és nem akarok mással kúrni-->k*va vagyok :DDD

Fuck logic.

2016. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!